Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz janos666 #44863 üzenetére

    Tény, hogy függő vagyok, a napi egy reggelire minimum kell, de az átlag 3db a normális koffein tartalmúból.
    Kávéval mentesíthető, de akkor abból is kell a napi 3-4 adag...

    Az ex munkahelyemen a nem ritka 10-12 óra munka (az alap volt a 9 óra) alatt szoktam rá igazán. Akkoriban a napi 5-6 sem volt ritka. ahhoz képest egészen jól lejöttem a szerről :DDD .

    freaghill - azt már nem is érzem :)

    Dr.Zoo - nana! szemetet nem iszok...tény, hogy veszélyesebb a kávénál - de nem sokkal.
    A vérképemmel nincs gond (rendszeres véradó vagyok, ha éppen más okokból nem záratom ki magam hosszabb-rövidebb időre) és a vérnyomásom sem ettől szokott az egekbe szökni.

    bitpork - ezért szeretem a Vatt-ot, abban legalább még megvannak az eredeti értékek. Nem kell félni, olyan vagyok e-üdítő vásárlásakor mint egy rossz alkoholista, minden újnak megnézem az összetételét és időnként a beváltakat is ellenőrzöm...
    Egyébként is! Én egy rendes adózó állampolgár vagyok! Adózott fizetésből, ÁFA és <káros élelmiszer adó> tartalmú üdítőt iszok és mellé megveszem a cigit is, amin megint csak van adó bőven...és a tankolást még nem is részleteztem :Y

    [ Szerkesztve ]

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák