Új hozzászólás Aktív témák

  • TrollBalint

    addikt

    Korábban szó volt róla, hogy ha hidegen rúgjuk a kocsinak, akkor elkezdheti enni az olajat és onnantól az már megállíhatatlan folyamat, akárhogy is bánunk vele. (Nem pont így volt leírva, de nekem ez jött le)
    Ha, durván ~2400 km alatt nincse látható nyoma, hogy csipegette volna az olajat, akkor gondolhatom azt, hogy az előző tulaj is rendesen bánt vele, és ha én se pörgetem hidegen, akkor sokáig kiszolgálhat a kocsi?

    Illetve, a kedvenc témám, a kettőstömegű, meg a fordulatszám :D Ugye jól gondolom, hogy ott nincsen konkrét fordulatszám érték, ami alatt árt a kettőstömegűnek, ahogy vezetek, hanem függ a sebesség fokozattól is? Honnan tudom, mikor nem annyira jó neki? Vagy bízhatok az elektronikában, hogy Ő tudja, és ha már tényleg árt neki, akkor visszavált? Néha visszaszokott emelkedőkön, de néha én úgy érzem, hogy már régen vissza kellett volna, mert erőlködik a kocsi :/ Hidegen meg nem szeretném sport módba tenni, mert gondolom az se tesz neki jót. (a manuál meg... meh... :) )

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Új hozzászólás Aktív témák