Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz Kickass #208652 üzenetére

    3-as oktávon úgy állítottam be, hogy behajtsa + billentse a tükröt tolatáskor, ez a tükörbillentés jelentéktelen dolog tehetnének az autóba értelmesebb funkciót is helyette. Azt nem értem mi kerül azon a tükrön 60ezer forintba amúgy, vagy tudomisén mennyi a gyári amikor egy rahedli alkatrész össze van hányva.. a fűthető meg sötétedő tükröt megértem, igaz az egy tükörlap hátuljára meg egy fűtőszál, legó az egész a tükörben pici motorral ami hajtogatja a tükröt.

    Jobb megoldásnak látnám, ha egy fixáló tüske mozdításával felhajtom a tükröt, behajtom és úgy marad. :)

    vallas: 3-as oktávnál menetfényes környezetben csak a menetfény van felkapcsolva elől, vcds-ben kódoltam úgy hiszem ott meg lehet adni világításcsoportot meg funkciót. (pl. jobb hátsó ködlámpa milyen helyzetekben legyen bekapcsolva milyen fényerővel, van egy channel, funkció meg % fényerőhöz. Normál tompítottnál 14%-on be van kapcsolva a tompított, az oldalsó két pici izzó és a ködlámpa is 14%-ra így két fektetett U betűt mutat este. :D

Új hozzászólás Aktív témák