Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    Estét!

    Tudom nem lesz elég :B de lőttem pár képet, a felhős egész napra felbuzdulva, mondom akkor mosás, wax, védőréteg. Hát csak a mosásig jutottam, kisütött a nap... :U
    Így kitakarítva lett (legalább látjátok kicsit a belsőt) meg felragasztottam elől a rendszámot, hátulra nem maradt kétoldalú azt majd holnap.
    A felnikkel meg kezdeni kell valamit mert nagyon padkásak :(
    Hiába 5,5 éves a kocsi, rendes meg jó gazdája volt, de mégse olyan aki még imádja az autót és mindenére odafigyel (ez a tulaj korával is jár sajna) a Wax "nagyon ráférne". Pont csak annyira karcos , hologramos stb amit szépre vissza lehet hozni sima "polírwax"-al.
    (Ugye Autoglym Ultra Deep Shine-t használok nagyon rég, nekem eddig elég volt és bevált.)


    Összességében egy jó autó, jóval modernebb és fejlettebb mint az A6. Ettől függetlenül van pozitív és negatív oldala is.
    De erről esetleg ha érdekel valakit max az autós talin beszélgetünk. Ha lesz és ha rá is érek elmenni és ha elenged az asszony :DDD (Kam nincs beleszólása)

    Ja és keresek Eladó Q8 20" alufelnit eredetit, ha létezik egyáltalán, ez 22" ha nincs , akkor megcsináltatom a mosatni felniket.

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák