Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz #548 üzenetére

    Hát, ha freeroll, akkor nagyrészt poénból, én is szoktam ilyeneket csinálni, ha unatkozom. :)
    Ha meg cash game, akkor meg általában már tilten vannak, és minden szarral megpróbálják visszanyerni az elvesztett pénzüket... Múltkor volt 8 fős asztalnál egy srác, aki 7-8 beülőt bukott el hasonló módszerrel, sajnos engem nem gazdagított. :((

    Az ilyen szar lapokat meg nem kell sajnálni, nagyrészt többet buksz a beadott vakokon, mint ahányszor lejön és nyersz vele... De mondjuk ez is játékstílus függő...
    Nagyon sokáig élő játékban jobban tudtam nyerni pl 52 off-al (full, sor, poker), mint AA KK AK lapokkal, pár hónapig ez volt a kedvenc lapom, és abszolute plusszos volt. Persze ez gambler hülyeség, matematikailag abszolute nem igazolható...

    Ma viszont volt egy egész jó köröm: NL10-en és 20-on megint felidegesített a sok gambler, akkor irány NL50. Ide csak fél beülővel merészkedtem be, a 25-ből gyorsan 10 lett egy rossz blöff miatt :), utána reload 50-re, innen le 38-ra, fel 65-re, le negyvenvalamennyire, utána fel 77-78-ra.
    Épp beikszelem a no more blind gombot, gondolván ma már úgyse fog semmi jönni, erre az utolsó előtti osztásomban AA. Közvetlen előttem raise 1 euro-ra, én meg 5-re, mindenki fold, a srác csak call.
    Flop asszem 456 rainbow, ez nem érintett túl kellemesen, de az előttem lévő chechk. (Gondolkoztam, hogy talán csapda egy trips-el, vagy straight-el). Na mindegy bet pot 13 euro. Az ellen csak call.
    Turn kör 9-es, az ellen megint checkel. Gondoltam, hogy ha eddig se volt sora, most se lett meg, ha meg tripse van akkor beszoptam (a sorra csak a gamblerek miatt gondolok, páran callalnak ekkora raise-t alacsony suited connectorokkal is, habár ha bejön nekik óriási kasza). Itt bet 26 euro, ennyi volt még az ellen-nél, ő call.
    River A, de kör! Csak reméltem hogy nem lett flush-e, de szerencsére nem...
    Egy 77-et mutatott, amivel ugyan flop után volt 10 outja, de már a flopig hiba volt elmennie szerintem, főleg ha engem az emelés miatt magasabb párra tett... A flop meg csak méginkább csalogató volt, de azért ez a 10 out 47 ismeretlen lapra (ha tényleg magasabb párra tett) akkor is csak 21%.

Új hozzászólás Aktív témák