Új hozzászólás Aktív témák

  • newwave0507

    tag

    Sziasztok!

    Rövid sztory: ( Másoltam )

    Úgy indúlt az egész, hogy mivel volt már bőven kilóméter a turbómban, hordta is az olajat, ezért gondoltam veszek rá egy teljesen újat, ne hogy a régi egyszer csak megadja magát, és tönkretesz mindent. Ez meg is történt! 4000 kilóméter múlva, egy előzés alatt egy csattanást hallottam, megállítottam azonnal az autót, és irány vissza garanciába. -> Turbó tengely törés, és ahogy hallottam a blokk is kapott, szerintem a hajtókarcsapágy megadta magát, csattogó hangja van a blokknak. Péntekig dől el a sorsa, hogy garanciázzák-e, vagy sem. Ami nagyon úgy néz ki, hogy NEM :) , tudjátok.., szokásos módon mindenre fogják.

    A leírt hibákkal eladó lenne egy Renault Laguna 1.9 DCI 2002évj Privilege felszereltség. / félbőr /. Sem kívül, sem belül nincs lerúgva. Kisebb hibák vannak, de hát 14 éves. Én nagyon szerettem használni, de eljött az ideje, hogy továbbadjam.

    Képek minőségéért elnézést, hirtelen ezeket találtam otthon, Pécsen van az autó a szakszervízben.

    Az ár FIX 250e.

    [ Szerkesztve ]

    Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

Új hozzászólás Aktív témák