Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz air #65566 üzenetére

    "Hát szerintem 20 évig senki nem csorbította az alkotmánybíróság hatáskörét, a sajtószabadságot, a választási rendszert nem írta egyoldalúan a saját igényeire, "
    1. ne politizáljunk, 2. az előtte levő kormányoknak nem volt lehetősége erre, 3. loptak eleget ezek nélkül is - tehát nem eddig voltak jó kormányok, hanem ez a kirívóan szar,

    4. nem arról van szó, hogy milyen negatív változások voltak, hanem arról, hogy mióta nem volt semmilyen pozitív.

    "Ha működne, jól mennének a dolgok."
    És én mit mondtam? Csak azt, hogy nem működik.
    A hatalom megtartásának meg egyik módja, hogy a választók elégedettek legyenek.
    De nézd meg nyugatabbra, ott működik, mégsem egy erő van hatalmon az egyes országokban.

    "Miben nyilvánul meg? Mondanál példát?"
    Mondjuk szeretnék az emberek, ha a földhivatal normálisan működne. Ha a rendőrség normálisan működne. Ha az egészségügyre lenne pénz. Ha az állam nem szívatná az adófizetőket.
    Ezekre van igény. csak éppen nem a polgárok tudják megvalósítani.

    Nézd meg az elmúlt évtizedek eredményeit. Ha fentről azt mondták valamire, hogy legyen így, akkor lett is. Főleg a mostani banda van ehhez jó helyzetben, de nagyon sok ilyesmit lehetne sorolni korábbról is.

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák