Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    Még egyszer mondom, kihangsúlyozva: az Alcatel POP C7 NEM volt akciós! Egyszerűen annyi lett az ára. Nem volt akciós tábla mellette, sem a címkén. Semmi sem hívta fel a figyelmet, hogy akció lenne. Csupán csak a szolid ár volt figyelemfelkeltő. Sem hirdetve nem volt a dolog tudtommal semmilyen módon. Ez esetben már viszont lehet, hogy nincs megszabva, hogy mennyi vásárolható per fő. Hogy a többi telefonnál mi volt a helyzet, arról nem tudok nyilatkozni, azt nem figyeltem, azoknál lehet, hogy volt akció. Illetve biztos volt, mert többet láttam én is, aminél ott volt az árcímkén és/vagy külön sárga-piros táblán, hogy Akció. A szóban forgó, általam a témát kiváltó készüléknél viszont nem volt ilyen. Annak egyszerűen annyi lett a normál ára. Épp ezért kételkedtem egészen a pénztárig, mert a telefonokon viszont még rajta volt a hitelkonstrukciós ajánlat is, miszerint 12x2990 Ft-ért elvihető. Amikor a pénztáros pipi lehúzta és megjelent a kijelzőn, hogy 14.995 Ft, na, akkor nyugodtam meg :)

    És azt is ismétlem, hogy ettől még a helyzet nem változik, nekem is az a véleményem, hogy szemétség, ha egy kereskedő vagy akárki elviszi az összes pofátlanul olcsó terméket, akár meghirdetett akciós, akár nem. A Tesco nem erről kéne, hogy szóljon.

Új hozzászólás Aktív témák