Új hozzászólás Aktív témák

  • #TOTTI

    őstag

    válasz Kaics #14193 üzenetére

    A lakatos krisztián..! saxooinges hegyescipős pisztolyos banda... :) Szegedre "udvaroltam" aztán hát mittoén nem vagyok én fajgyülölő meg semmi.. csak ennek a krisztiánnak a bátyjának a csajával voltam (nem volt roma és nem tudtam hogy van embere "ha tudtam volna akkor se érdekelt volna") .. aztán a nagyapja meglátott talán Kárász utca vagy mi a neve.. aztán még pisztolyt is elővette menekülni kellett.... Azt se tudtam addig ki kicsoda ez a megasztár még sehol nem volt.. Mindez Szegöden történt.. hát nem volt semmi de sokáig nyomoztak utánam.. de megtudtam hogy a lány ilyen aztán.. inkább probaltam koptatni.. még pécsre is beállitott hozzám.. Aztán végülis annyira összevesztem vele is hogy elment haza.. Nem vagyok én szeretetszolgálat... Még sokáig ment a mocskolódás.. de engem nem igazan érdekelt.. annyi hogy lenémitottam a telefonom aztán mindez elmaradt.. idővel.. De azért jo volt ujra látni azt a jószivű embert ahogy sétálgat ott a karácsonyi standok közt és árad belőle a szeretet és a boldogság..:) Még az öregapját is mutatták anno az elején.. azt a jólszituált félkegyelmű öregembert... jóformán ennyi.. Ez belefér ide..??

Új hozzászólás Aktív témák