Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalikaw800i

    csendes tag

    válasz Baky1987 #5659 üzenetére

    A hanggal én is így vagyok , ki kell kísérleteznem hogy, hogy is van ez. Mert nem nagy öröm 50Gb letölteni úgy hogy nem megy a hang . ( The.Huntsman .Winters.War.2016 .Theatrical.REMUX.2160p. UHD. BluRay. DTS.X.7.1.) Ezzel így jártam. Marad a sample letöltése kezdetként.

    A feliratban nincs tapasztalatom, nem használom.

  • KraX

    őstag

    válasz Baky1987 #5659 üzenetére

    Nekem penteken kerult vegul kiszallitasra az 50ex780e. Szerencsere semmilyen kulserelmi nyomot nem talaltam sem a dobozon es kibontas utan a keszuleken sem. A tv pereme le volt foliazva viszont maga a kepernyo nem. Mintha azt olvastam volna, hogy a kepernyon is van folia... Nehany utubeos tesztel ellenoriztem, hogy van-e barmilyen pixel hiba a keszuleken es orommel tapasztaltam, hogy nincs. Az elso ket hdmi portra egy gen 4 apple tv es egy sony ps4 kerultek illetve osszebeszeltettem a routerrel is. Minden mukodik ahogy kell neki.
    Pro:
    - Gyonyoru fekete. Az en 10-11 eves sony ips panellel felszerelt hd readyhez szokott szememnek amulatba ejto volt elsore megtapasztalni. Meg teljesen lesotetitett szobaban is korom feketenek latom.
    - gyonyoru szinek, de ezt is vartam ettol a paneltol.
    - egyszeru kezelo felulet
    - meglepodve tapasztaltam, hogy a beepitett soc meg simabban jatsza le a filmeket (720-1080) mint az apple tv. Kiprobaltam egy jopar filmel es osszehasonlitva a kettot, feltunt, hogy az appletv neha kicsit tud akadozni, nem volt eddig sem tulzottan zavaro, de igy mar szembeotlo volt a kulonbseg szamomra.
    - meg a 720p filmek is kristalytisztan jelennek meg a kepernyon a 1080ps filmek pedig gyonyoruek. Nehany centirol persze mar jol lathato az elmosodas foleg 720pnel, de nem ilyen tavolsagbol nezem a tvt. Jol dolgozik a felskalazo algoritmus
    Kontra:
    - ami elsore fura volt, hogy egy random filmet elinditva a tv sajat hangja doboz szerunek hatott meg a kis samsung tvm utan is (ott volt meg kava rendesen, hogy bele tudjanak applikalni egy erosebb hangszorot). Alapvetoen nem szornyu de ennel picit tobbet vartam.
    - Jateknal (F1 2017) ha bekapcsoltam a HDR-t a vilagos reszek egyezeruen kiegtek. Szamomra nagyot rontott a jatekelmenyen. Sokszor elofordult, hogy nem lattam a palyan az idealis ivet de meg magat a palyat sem nagyon mert annyira kiegette a HDR funkcio. Filmeknel biztosan hasznos es szep, ott meg nem teszteltem, de ebben a jatekban kikapcsoltam mert egyszeruen zavaro volt. Lehet, hogy user error es a beallitasokban turkalva be lehet allitani vhogy, de nekem nem sikerult (neten neztem beallitasokat, de nem segitett)
    - bar egyszeru a menu de eleg sok, az atlag user szamara rengeteg beallitasi lehetoseg van, amiben elveszik, elsore biztosan ez nem oriasi negativum sot, csak elsore ilyesstoen sok opciot talal az ember a menuben.

    4k filmekkel meg nem teszteltem csak 4k utube videokkal, ott nem volt semmi problema, szepen vitte, akadas nelkul a tartalmat. Igazsag szerint nem lattam nagyon kulonbseget csak kozelrol a 4k es. 1080p tartalmak kozott, nyilvan.

    Osszessegeben nagyon meg vagyok vele elegedve. Gyonyoru nem csak kivul, hanem belul is ez a keszulek, mindent tud amit ma tudni kellene, sot meg egy kicsit tobbet is annal, legalabbis nekem. Remelem sokaig fog ez a tv is hadrendben allni a haztartasunkban. :)

    A beepitett lejatszo valoban nem rakja ki a feliratokat, de engem nem nagyon zavar, mert appletvn nezem akkor max, illetve felesegem nemetul beszel, igy sokszor szinkronos filmeket nezunk.

    [ Szerkesztve ]

    For the God Emperor!

Új hozzászólás Aktív témák