Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    Sziasztok!

    Nemrég már írtam dupla NAT-os megoldást sikerült alkalmaznom a mostani routeremen (Cisco EPC3925 + Trendnet AC1750-es router)
    Ma kb 2 hétre tesztként kezembe került egy Asus RT-AC66U-s router, mellyel ideiglenesen ugyanezt szeretném megoldani, vagyis megoldottam, de valami nem stimmel vele:

    Lépéseim:
    Cisco router IP-je :192.168.0.1
    Alhálózati maszk: 255.255.255.0
    DHCP bekapcsolva
    (Összecsatlakozást követően - Cisco LAN - Asus WAN - DMZ-be érzékeli a CISCO az Asus routert, szóval nem is kell hozzáadnom )

    Asus router:
    ASUS router IP-je :192.168.1.1
    Alhálózati maszk: 255.255.255.0
    DHCP bekapcsolva
    DNS-t automatikusra tettem és a 2 Google DNS címet hozzáadtam: 8.8.8.8 és 8.8.4.4
    DHCP-k által kiosztott tartomány (kezdete és vége): 192.168.1.10 - 192.168.1.50
    MAC-cím alapján a rádugott 2 gépet lefixáltam 11 és 12.-es IPre.

    Tessék-lásák 2 perc és van netem midnent tudok csinálni, viszotn újabb 2 perc elteltével pofára estem.
    Asus belső IP-címén jött egy sárga felkiáltójel, sajnos nem figyeltem és jelezett valami VAn problémát, majd rákattintottam és elmente a netem.
    Sem a kábelen lévő eszközök, sem a wifire csatlakozó eszközökön nem volt netem, IP címet kiosztotta rendesen.
    WAN IP-m nem volt az ASUS-on viszont nem tudom mit is állítsak...Segítenétek netem?

    Itt egy demo UI amin látjátok mit látok: Link
    Igaz ez más routeré de lényegében majdnem minden menüpot ugyanaz.

    Ezenbelül minden alapértelmezettkénet van beállítva.

    Segítségeteket előre is köszönöm! :R

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák