Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    Topikgazda

    válasz Sk8erPeter #13269 üzenetére

    Most hirtelen nem találom, hol is tüntetem el az Opera gombról a szöveget?
    Jobb klikk az Opera gombon > Testreszabás > Megjelenés > Eszköztárak > Stílus > Csak gombképek

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • Penge_4

    veterán

    válasz Sk8erPeter #13269 üzenetére

    "akkor igencsak idegesítő, ha linkké válik ez a cím, mivel nyilvánvalóan nem létező címre mutat."

    Ez többnyire ritkább eset, mint az, hogy valaki linket akar beszúrni, ráadásul aki ilyen példákat ír fórumba, az valószínűleg tudja használni a BBCode-okat és az is simán megoldható, hogy code tagek között ne linkesítsen.

    De ezért mondtam, hogy nem IT fórumról van szó, tehát az ilyen példa előfordulási esélye nulla. Ellentétben napi szintű probléma, hogy valaki nem tud linkelni, csak beszúrja a címsorból kimásolt címet.

    Amúgy a lényeg nem is ez volt, hanem az, hogy az admin képes hónapok óta bosszankodni ilyesmin ahelyett, hogy rászánna az életéből kemény 1 napot (és akkor gondolom sokat mondtam), hogy implementáljon egy linkesítő scriptet.

    "valamelyik sarkában ott éktelenkedik az otromba nagy disznó myvip-pecsét."

    Az 1024*768 felbontású képek, aminek a bal felső sarkában van egy 240*320 pixeles CIF kamerával készült kép se semmi. És azért nem BMP formátumú, mert XP SP2-től (vagy nem tudom mikortól) az MS Paint már alapértelmezésben JPG formátumba ment. :D

    Olyanokon, mint Kép neve - Másolat.JPG már meg sem lepődik az ember. :DDD

    "Mi lehet ennek az oka?"

    Szerintem valami nagyon nehezen reprodukálható core bugot fedeztél fel, amit egy a Prohardveren (és csak ott) használt JS függvény hoz elő Operában és azt is csak bizonyos mennyiségű memóriahasználat felett (ezt behatárolhatod az opera:memdebug oldalon).

    "Most hirtelen nem találom, hol is tüntetem el az Opera gombról a szöveget?"

    Jobbklikk->Testreszabás->Megjelenítés->Stílus legördülő->Csak kép

Új hozzászólás Aktív témák