Új hozzászólás Aktív témák

  • Markizmark

    addikt

    válasz AMD Power #71872 üzenetére

    Ami az enyémbe "extra" be lett építve az egy jó menetfény szett, gyári ködlámpák, gyári első elektromos ablakok, csomagtér kp.zár és bluetooth kihangosítós rádió 2 új első hangszóróval. A többi pénz nagyrészt helyreállításra ment el. Olyan dolgokra, mint lógó tetőkárpit, repedt index búra, törött tükör borítás, repedt bal hátsó lámpa, rossz fényszóró magasságállító motorok, kutya rágta antenna, rossz ablakmosó motor, csattogó hidrotőkék, hullámos levélrács miatti beázás... Volt még 1000 ilyen apróság, ezért nem is folytatom.
    Ja meg vettem 4 opel lemezfelnit és 1-1 garnitúra új nyári-téli gumi szettet. Gumishoz max centiroztatni járok.

    Viszont nem sajnáltam helyrerakni, mert én használom, én nézegetem és én akarom magam jól érezni benne.
    Nincsenek extrák, de legalább rendben legyen ami benne/rajta van.
    Éppen ezért nincs is értelme számolgatni mennyit költöttem rá és mennyit bukok majd rajta. Az idegeskedésen kívül hasznát nem látom. Egyáltalán nem vezetek vele kapcsolatban semmilyen költségtáblázatot. A fogyasztást figyelem, hetente tankolok 35 litereket. De ezt is csak azért tartom számon, mert ha drasztikusan megnövekszik a fogyasztás, akkor az hibára utal.

    [ Szerkesztve ]

    Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

Új hozzászólás Aktív témák