Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz diablo1984 #67716 üzenetére

    Ez igaz! En a mostaniakra gondoltam :)

    (#67724) B-L-A-C-K ilyenkor többlet üzemanyaggal "egeti" ki a reszecskeszüröt, azaz tolja ki a kormot. Ezt nem latod, de ha lassan mesz, mert varosban megy, vagy odaallsz möge olyan büdös mint az allat :) Ilyenkor csökken a teljesitmeny is, ha padlot nyomsz akkor addig abba hagyja, pont azert, hogy meglegyen a teljes kraft, ha mondjuk elözöl vagy ilyesmi. A legjobb ha ilyenkor 3000 környeken tudod tartani a fordulatot, akkor tisztul ki allitolag a legjobban.
    Nekem ugy kb 15 percig csinalja amugy es ha epp ugy van idöm, ilyenkor el szoktam gurulni egy közeli elhagyatott utra es ott szepen 3 asban 3000 körül gurulok vele....M4 BMW s fogyasztassal :DDD

    (#67731) AMD Power hmm ez tetszik! Mondjuk SUV nekem nem a vilagom, de jol nez ki.

    Amugy nagyon sok Astra K van az utakon most mar basszus. Megy is lefele szepen az aruk :) Mar 18.500€ ert van [link] jol felszerelt dizel. Decemberben még 23k körül volt egy ilyen, ujjonan meg kb 30k...nagyon durva azert....megvetted 30k ert a kocsid novemberben, 3 honap alatt 5-10k eurot vesztettel rajta kb.

Új hozzászólás Aktív témák