Új hozzászólás Aktív témák

  • TasiA

    senior tag

    válasz dokar #1696 üzenetére

    Hali!

    Senki nem mondta.hogy nem nyúlt hozzá 3 évig. :F
    A nem szabad átereszteni az egy dolog. Sok olyan van, hogy nem szabadna oszt mégis.
    Amit én saját szememmel láttam és tapasztaltam az abszurditás. Jó legyen, csak, hogy megnyugodjál, neked van igazad. :DDD Gondolom sokszor szedtél már szét motort és sokat is láttál szétszedett állapotban, ezért oly magas szintű a szakértelem. :)
    A többi sok-sok ember a fórumokon akik hasonló olajos trutyiról mesélnek a szívó rendszerben a DÁJREKT felhejezése után, azok is biztos rosszul látták és abszurd dolgot állítanak.Az alapjárati és légtömeg mérési problémák is biztosan mástól voltak, nem a szűrő miatti olajos kosztól, ami előtte nem volt tapasztalható.Legyen igazad, ha így jobb, mivel én azokat nem láttam, csak olvastam róla.

    mellesleg az olajfim réteg olyan vékony, hogy szabad szemmel nem is látod.

    Az biztos, mert nem rakok ilyesmit az autómba. :P :D Inkább veszek olya motorral autót ami alapból erősebb,hogy ne kelljen ilyen sport dolgokat áruló boltokban olvasgatnom a dobozon illetve használati utasításokban olvasható HOLLYWOOD-i sztorikat a +teljesítményről fogyasztáscsökkenés mellett. :U

    Még jó, hogy veled lehet kulétúráltan szmét cserélni.Némely más helyen, ilyenkor már anyázás megy. ;)



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák