Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz torma1981 #96761 üzenetére

    Persze, hogy nem... samunál is gyorsan rájöttek, hogy beég ha tovább tolják. Ennyi van az anyagban és kész.

    Egyébként nem is ez a fő baj, hanem a kontent illetve az egész tartalomgyártói tetves hozzáállás.

    Tegnap youtube-on nyomtattam mindenféle HDR filmeket. Általában az "eredeti" módot választom mert fényesebb mint a filmmaker. Erre mi derül ki? Hát az, hogy ha tisztességes kontent van, akkor mégis csak jobban jár a dolgozó a filmmakerrel, úgy hogy ki van kapcsolva a tónus áthelyezés - és még így is fényesebb volt mint az eddig használt mód.

    Miért nem tudnak normális tartalmat gyártani zömében - ez számomra örök titok.

    Valaki említette a Tűzmadarak legutolsó részét, van valami hülye alcíme.. mókusok és szalonkák, vagy mi, lol :C

    Elindítottam a Dolby Vision gyári "mozi" módban ami a leghelyesebb nem kalibrált készülék esetén. Este néztem 0 nites szobában. A nyitójelentek egyszerűen kivehetetlen sötétek - nincs az az isten, hogy ez így bárkinek jó.. Azt sem látom, hogy mi van a képen, nem még hogy élvezzem is..

    Szóval bele bolondulhat itt mindenki a fejlesztésbe ha tartalom oldalról el van kaszálva az egész...

    [ Szerkesztve ]

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák