Új hozzászólás Aktív témák

  • halinorbi

    csendes tag

    Sziasztok! Van itt bárki akinek nem késik a hang, ha erősítőn akarja hallgatni a filmeket/tv-t? El vagyok keseredve, hogy nincs egy értelmes rendszer, ami kompenzálja ezt a késést. A B7-es OLED-en mintha lett volna kép-késleltetés is. (vagyis negatív hangkésleltetés) A C1-en már nincs. Csak a hangot tudom mégjobban késleltetni. Olvastam, hogy előbb küldjem a jelet az erősítőbe, de elég sok dolog megy a TV-be HDMI-n keresztül. Ráadásul nagyon jó Bluetooth fejhallgatóim vannak (a C1 többet is tud kezelni), ott a BT miatt alapból késik fél másodpercet a hang. Miért nem lehet ezt valahogy kezelni? Illetve ti hogyan oldjátok meg? Vicces, hogy a C1 amúgy tudja szinkronizálni a TV hangját a külső Bluetooth eszköz hangjával.... aminek az eredménye, hogy a tv hangja is késik .. köze nincs a képhez. Azt hittem, hogy efy LG Soundbar majd megoldja (300-ért vettem egy S80-at)..de semmilyen módon E-ARC, optikai) nem tűnik el a késés. Nem lehet az LG-re föltenni valami értelmesebb lejátszót? A VLC-n lenne negatív hangkésleltetés:

    Vagy mit vegyek? Mi legyen a konfig? Van olyan médialejátszó, amibe belemegy a TV, a PC, az USB-s filmek.. és lejátszsza .. sőt, képes képkésleltetésre. Most készülök egy 83-as OLED-et venni, szóval ahhoz már tényleg illene valami jó hangrendszer.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák