Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    válasz TechN7ne #69331 üzenetére

    Sok Philips felhasználó dicséri mert a sajátja ,rosszat nem fognak róla mondani viszont egy erre szakosodott értékesítő rögtön felvilágosít ,hogy hanyagold inkább.

    ja mert az eladó ám tudja hisz használja otthon mindet....
    érdekes az MM eladó a Philipsről beszéli le a Sonys meg a sajátját tukmálja.
    És mint írtam nem azért védem nem is védem a tapasztalatom írom le. Mint ahogy azt is leírtam az enyém valamiért fagy, de a lefikázott Philips támogatástól max másnap jön a válasz, hogy mit csináljak mit próbáljak hogy a hiba elháruljon vagy meglegyen mi okozza. Pedig le is szarhatnának sablon szöveggel nyugtathatnának majd a következő fw javítja. De hát ők csak tegnap kezdtek tv-t gyártani nem évtizedek óta mint a kicsi tigrisek :) semmi bajom velük 12évig volt Samu maximális megelégedéssel, szóval tudnak ők csak én még emlékszem amikor GoldStar volt a neve az LG-nek :K

    De nem legyen ebből háború, csak maradjunk a tényeknél saját tapasztalatoknál :R elég ha a Oled-Qled hívők egymásnak esnek :(((

    na ez még ide kívánkozik
    https://prohardver.hu/hir/oled_teve_brit_vakteszt_valasztottak.html

    [ Szerkesztve ]

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák