Új hozzászólás Aktív témák

  • Dadan01

    senior tag

    Érdekes ez a várni, nem várni téma. Mindig van egy csont, amit elkezd rágni az a réteg, aki mindenből a legjobbat akarná, de sohasem mer vásárolni, mert hátha másnap jön egy szebb, jobb, olcsóbb. Nos szerintem nem fog. Mit fog hozni a várakozóknak a HDMI 2.1 ? Még több kiadást, új htpc-lejátszó-erősítő-stb vételét. Szerintem felesleges most azt mondani majd egy év múlva jön a tuti vétel, addig kihúzom 32 colon :D Nem lesz tuti vétel, mert jön még egy ígéret, és még több várakozást hoz. A most elérhető tartalomhoz bőségesen elegendő a tavalyi-idei széria oled, és ha már választani kell, akkor legyen a frissebb. Majd 3-4-5 év múlva lehet agyalni hova tovább, de 1-2 éven belül nem lesz semmi olyan amiért a tömegek rágnák majd a körmüket. Persze vannak olyan réteg igények, amit per pillanat nem elégít ki az lg, de azok a feature-ek valószínű nem a pr gépezet fő csapásirányába esnek.
    A másik érdekes téma, ami mindenféle fórumon felvetődik, hogy mennyit ér majd ez meg az X év elteltével. Én minden nagyobb értékű ilyesféle beruházott termékre, legyen az tv, autó, telefon úgy tekintek, hogy az a pénz elveszett, nincs többé. Mert ha a telefont leejtem, annak lőttek, a verda feltekeredik a fára, roncstelep. Vegye mindenki a legdrágább tévét amit megengedhet magának, és ne sajnálja egy pillanatig sem hogy megtette, élvezze minden percét.

Új hozzászólás Aktív témák