Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz h377 #52177 üzenetére

    és arról van infod, ezt meg lehet vásárolni későb is? - először jöjjön a tv, ha oké vele minden akkor extra gar, ha meg nem oké én nem kívánok vele szenvedni, megy vissza -
    eddig kétszer hívtam őket "csúcsidőn" kívül, nem volt túl pörgős

    szerk:
    ennyit találtam
    "A gyártói garancián felül MediaMarkt Garancia Plusz biztosítási csomagok vásárolhatóak meg, mely egy a MediaMarkt által függő biztosításközvetítőként közvetített olyan biztosítás, mely a vásárlóink (Szerződő/Biztosított) számára díjfizetési kötelezettséggel jár.
    A gyári garancia és a biztosítás együttes időtartama termékkategóriánként eltérő, egyes esetekben maximum 5 év.
    Az ajánlat kizárólag magánszemélyek által, a vonatkozó szerződési feltételek és biztosítási ajánlat elfogadását követően vehető igénybe. Online megrendeléskor a termék kézhezvételét követő 21 napon belül lehetőség van a MediaMarkt Garancia Plusz Gold és a MediaMarkt Garancia Plusz Platina csomagok megvásárlására, valamint a termék kézhezvételét követő 6 hónapon belül a MediaMarkt Garancia Plusz Silver csomag megvásárlására van lehetőség.
    Ezekben az esetekben a szerződés megkötésének előfeltétele a termék áruházban történő bemutatása."

    itt nem világos nekem, hogy be kell-e vinnem a tv-t első esetbn is, de megpróbálom őket felhívni

    szerk2:
    persze csak hétköznap elérhető ez a vonal ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák