Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Celtis #49253 üzenetére

    Ha pedig előre fizet és sérült dobozt kap, egyszerűen megtagadja az átvételt.

    Hát erről van szó....
    Ha sérült, a futár nem nyomja a kezébe a pénzt, hanem az idő és utánajárás. Vagyis mehet az MM-ba, ahol nyilván rögtön kifizetik, de újra... ez idő és utánajárás és főleg ideg.
    Már leírtam, hogy kell, vagy illene oled tévét venni, MM online rendelés, áruházi átvétel. Előtte Youtube-on csekkolás, hogy kell kinézni egy gyári unboxing-nak. Lehet vinni telefonon. Kihozzák a tévét, ha az úgy néz ki, mint az unboxing videókon, akkor fizetés, majd rögtön szike és felbontani az áruházban. Mert becsomagolni még gyárilagosra lehetséges, de ha egyszer azt felbontották, azt nem rakják úgy vissza a dobozba.
    Ha pedig ez látszik, ott azonnal el lehet állni és ennyi a történet, vagy viszed haza a vadiúj készüléked, amit először te bontottál ki.
    Na most egy pár százezres tévénél ezt én is letojnám, de egy oled, ami elég drága mulatság és a kijelző vastagsága lassan egy A4 papíréval lesz egyenlő, ez a csekkolás és utánajárás elvárható szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák