Új hozzászólás Aktív témák

  • Dadan01

    aktív tag

    válasz Rbert #4532 üzenetére

    Nekem most lett meg a B7 az Edigitaltól. Az elmúlt 3-4 hetet ennek a fórumnak és egyéb tesztek olvasgatásával töltöttem, de az a meglátásom, hogy minden vélt vagy valós hiba durván túl van lihegve. Ez a röcögés az egyik legjobb példa, valóban jelen van, de a H6400-as samun is röcögött, ha kikapcsoltam a szappanoperásítás funkciót. Azt pedig ezen a tévén hatványozottan kiiktattam, mert még 2-es fokozaton is szédítő. Nincs tökéletes tévé, se plazma se oled, de amit azért a kevés röccenés tolerálásáért kapsz, azt más nem adja. Érdekes, de az első órában egyáltalán nem estem hasra a képtől, rtings alapján beállítva még kevésse. De ahogy teltek-múltak az órák, úgy vettem lejjebb az oled fényt, és tetszett egyre jobban, amit látok. A nap megkoronázása pedig a John Wick HDR verzió kikölcsönzése és megtekintése volt. Itt mondanám azt, hogy aki szerint mókusvakítás és felesleges a hdr, nézze meg ezt a filmet, szinte erre van kitalálva az a sok sötét jelenet, fényes torkolattüzekkel és reflektorokkal.
    Nem kell hezitálni, pénztárca kinyit, majd örül :)

    ui Ami csalódás, az a Dolby Atmos hangsáv lejátszásának megtagadása, pedig elvileg támogatja.

Új hozzászólás Aktív témák