Új hozzászólás Aktív témák

  • Mankó

    veterán

    válasz krx21 #30005 üzenetére

    Pedig semmi extra nincs állítva. Film üzem mód minden képjavító kilőve, Eco kilőve, LD Normálon,
    A motion plussal is rengeteget szórakoztam, az is volt már mindenre állítva. 0/0-tól 10/10-ig mindenféle felállásban.
    Film üzem mód mellett még a Természetes jön be, ott is uazt csinálja. Mivel 2 hónap távlatából nincs már több ötletem még egy tv resetet eljátszok, aztán ha úgyse, akkor marad az eladás.

    Esetleg még kalibráltatni lehetne - azt is eljátszanám, ha észlelhető eredményt hozna.

    Egyszerűen nem hiszem el hogy egy 600 ezer Ft-os tv-nek ilyennek kell lennie és a legnagyobb baj, ha garihoz fordulnék vagy elhajtanának a bajommal vagy kapnék egy olyan fasza panelt, ami ezen kívül még más ezer sebből vérezne.

    daneel_hu: ez nem 24p okozta látomás. Ha mégis akkor valami iszonyatosan felerősített elb@szott mutáns verziója.

    janos666: TV adásnál is látni az anomáliát, nem hiszem, hogy a lejátszó lenne a bibi. Vissza kötöm ma a régi lejátszót is egy próbára azért.

    Egyszóval tanácstalan vagyok. A Sony Oled-je jó cucc, csak egy kicsit más ligában játszik ár ügyileg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák