Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz Chaser #26178 üzenetére

    "lehet, kb én azt vettem ki, h eleinte még nagyobb volt a minőség, de akkor az árak is másak voltak, idővel alakultak az árak, de a minőség is lentebb ment
    az mondjuk mindent elárul a technológiáról, h az lg beégésre nem vállal gart, ha nem lenne valós a dolog, simán vállalna
    lehet nekem is egy sz@ros qled - lcd - lesz egyelőre"

    Inkább a tetteknek hiszek mint annak ami le van írva a papírra.
    Egyelőre úgy néz ki, hogy EDDIG minden beégett tévét javítottak vagy cseréltek.

    Inkább az a probléma, hogy a garanciafüzetben a gyakorlattól eltérő megoldások vannak leírva, összemosva az lcd és plazmakészülékekkel (plazma már nincs is, tehát ez már önmagában gáz).

    Egyébként tartok attól, hogy amennyiben 2 év az önként vállat garancia - az EU-ban a kötelező jótállás ugye 1 év -, nem teheti meg a gyártó, hogy különböző meghibásodási kivételeket határoz meg a garanciafüzetben, értem ezalatt azt, hogy beleírja: "statikus tartalom beégése esetén nincs jótállás", szerintem ezt nem teheti meg, legalábbis a kötelező érvényű 1 éves jótállás keretein belül nem. Az már más kérdés, hogy a +1 évre vonatkozóan meghatározhatja mit vállal és mit nem.

    De..
    Szerintem 1 éven belül semmilyen szinten nem hibásodhat meg a készülék, teljesen mindegy hogyan használod.

Új hozzászólás Aktív témák