Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz sakal83 #19338 üzenetére

    Csak a te kedvedért lemértem az időket !!! Most értem haza t.i.

    Menügomb megnyomása után 1-2 mp és feljön a menüsor, onnan rámegyek a főmenüre (speciális), pontosan 6 mp és bent vagyok a képbeállításokban .. ISF menüponton áll a kurzor. Innen azonnal lépked az almenükre és Enter után (OK gomb) szinte azonnal megnyílik az almenü. Ha a tévé be van kapcsolva és később ismét be akarok menni a menübe, akkor ezek az idők sokkal rövidebbek lesznek, úgy kb. 2 mp-re rövidül és már bent is vagyok bárhol, akár a műsorújságban.

    Műsorújság első betöltése 6 mp és már lapozom is.. utána ismét listázni úgy 1-2 mp. Ha nálad ennyire lassú, ott szolgáltatói gond is lehet, van hálózati akadályok, vagy nem LAN-on használod, vagy a fene tudja..

    Nálam : UPC mediacard, 500 Mb internet, tévé Lan-on bekötve és automatikusan belépve LG felületére.

    Semmilyen elfogultság nincs bennem. Ha sz@r lenne, azt is simán le merném írni, sőt nem kardoztam volna senkivel, mert a rossz dolgokat gyűlölöm, főleg műszaki termékekben és innen kezdve nem is ajánlottam volna senkinek. Viszont az előítéletes gyűlölködést nemkülönben utálom, vagy épp a hozzá nem értés miatti kutyázást.

    Ennyi.. :)

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák