Aktív témák

  • Szabip

    csendes tag

    válasz Gorneck #130 üzenetére

    Bocs de az hogy nem egy ABIT lapom ment tönkre az nagyon is igaz továbbá a haverok lapjai is.

    A kondenzátorokat is tartom mert a szakszervíz aki bevizsgálta őket panaszkodott az ABIT-ok eme problémájára.
    A bolt ahol vásárolok már 8 éve isemrem őket mint a rossz pénz a belső dolgokat is egyszer elárulták hogy mennyi ABIT esik ki: volt olyan hét hogy 3-4 és BH6 os lapok bizony ám. Ezek nem kamu dolgok régen igen is küszködtek ilyen problémákkal.

    Az ABIT azért is tudja olcsóbban adni a lapjait mert spórol ezt maguk ismerték be régebben. Ezért vannak minőségi problémák.

    Én személy szerint utálom ezt a márkát még a volt MATSONIC lapomat is sokkal jobban becsültem mind azt a nyamvadt ABIT ot. A problémák valósak voltak több lapnál is ez nekem elég ok.

    A vitát én ezzel le is zárnám. Nálam MSI, ASUS a nyerő.

    Amúgy igen tapasztaltam a 865PE és a975P közötti különbséget teljesítményben nem az AGP re gondoltam: Történtessen egy ASUS P4P800 SE lapom volt a jelenlegi elött. Csak azzal éppen AGP problémák voltak amik más fórumon is előjöttek...

    [Szerkesztve]

Aktív témák