Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    Hello.
    Egy SM-R800 utodjat keresem. Kezenfekvo lenne, hogy Samsung legyen az utodja, de 4 generacio kellett,hogy ujra legyen olyan, amit nem 1-2 naponta kell tolteni (SM-R920). Meg is neztem a Media Martkban, es lunetta nelkul nekem nagyon korulmenyesnek tunt a hasznalata. Elkezdtem Garminokat is nezni, es az a problemam, hogy minden leiras,video kizarolag a sportfunkciokra fokuszal, ami nalam nem elsodleges. Szamomra fontos lenne, hogy az ertesiteseknel legalabb azt a szintet hozza az uj,mint a mostani (ez nem sok). Ezzel kapcsolatban szinte semmit nem talaltam. Egy arukeresos commentben irta valaki, hogy az ertesitesek mindent,vagy semmit alapon mennek, szurni nem lehet az appokat, ami annyira azert nem lenne jo. Van valakinek esetleg tapasztalata Samsung vs Garmin ertesitesek teren, esetleg valami video, cikk, ahol ezt is reszletesen taglaljak? (angol nyelv is jo). Az okosora vs. gps uzemido sem tiszta nekem. Ezt mit jelent egy atlagember szamara, aki a hosszu setakon kivul nem nagyon monitoroz semmit ? (kiveve ugye az alap dolgokat,mint az alvas, pulzus stb ...)

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák