Új hozzászólás Aktív témák

  • tranceplanet

    addikt

    válasz Timer #20211 üzenetére

    Xiaomi Watch S1 Active GL érkezik, ajándékba lesz, szóval hétvégén lesz kibontva és beüzemelve. Tudok majd írni róla pár szösszenetet. Itt Huawei és honor ajánlatokat kaptam, de nekem is jól jön az NFC. Amoled kijelző és 470mAh akksi, na ez ütős, ezzel kb. 6-7 nap az üzemidő, persze aktív GPS mellett ez is merül rendesen. A pulzus mérésre panaszkodnak, hogy nem túl pontos , majd kiderül. A tartósság lesz még kérdéses, meglátjuk. Elég nagy óra ~46mm, szóval nem kis darab, azért mertem megvenni a feleségemnek, mert vastag a csuklója, vékony női csuklón nem biztos, hogy jól mutat. Nekem sok Xiaomi cucc van, utolsó két telóm is és beton stabilak, robotporszívó, kamerák és még sorolhatnám, nekem eddig beváltak. Az tény, hogy rohadt sok terméket piacra dobnak és a szoftveres támogatást sokan kritizálják, őket is meg tudom érteni, nekem komoly problémám nem volt. A feleségem Samsung fan, mindkét telója Samu és adta magát a Samsung Watch 4, de megnéztem az üzemidő visszajelzéseket és 2 nap max., a munkatársam naponta tölti. Emiatt szóba sem jöhet a kritikán aluli üzemidő miatt.

    -----------------------------------------------------------
    #20224 SkiDev
    Egyszerűen ezzel a formával nem tudok megbarátkozni. Inkább kerek legyen egy óra, de ez az én nyomorom. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

Új hozzászólás Aktív témák