Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    Nyaralaskor kezemen maradt a pebble 2-m a medencebe menet, beke poraira.
    Tudnatok tippeket adni az utodjara a kovetkezo lista alapjan?
    - wear os (na jo, legyen ez is csak preferalt, de ne apple)
    - nagyon preferalt a szogletes, de ha nincs rajta az a hulye plusz korona a 10 perces osztasokkal, akkor a tobbi tulajdonsag fuggvenyeben jo lehet a lapos kerek is
    - nagyon preferalt lenne a transflektiv lcd de abbol keves van:( maradjunk abban hogy szeretnek always-on-t
    - ertesitesek, ha lehet tobb szavas elonezettel, rezgessel, telo-otthagyasra figyelmeztetes
    - egeszsegugyi meresbol minel tobb (meg figyelmeztetesbol), a telon olyan app amiben latom a meresi multjat is
    - sport majdnem nem erdekel, setat minden me'r, neha kene atuszast de annyira nem fontos (lehet gps nelkuli)
    - uzemidot elengedtem, ha fixen 1 napnal tobb mar jo (nyilvan gps-hasznalat nelkul)
    - sebesseg nem erdekel, kivarok barmit csak az idot mondja egybol
    - belso tarhely, zene, hangutasitas, oran app stb. nem erdekel
    - preferalt lenne az nfc fizetes, de errol meggyozheto vagyok hogy ne akarjam (jogsi evi 1 het strand kivetelevel ugyis mindig van nalam, amellett kartya is lehet...)
    - oralap valami ertelmesen szervezett informativ digitalis (nem mutatos) legyen egy db, az eleg is
    - nem muszaj uj, de legyen beszerezheto varhatoan 1-2 heten belul
    Amit neztem:
    oppo watch (nem a free) kb. jo lenne, de keves infot talalok rola meg élő (magyar) topikot (a watch 2 international meg mintha kimaradt volna a tavalyi igeret utan)
    garmin - garminpay gyakorlatilag nem jo, meg inkabb sportos, nem egy majd 50-es irodai munkasnak valo
    amazfit transflective-ek eseten eleg regiek nincs nfc+meresek, ujabbak kozul gts2 vagy olcsobban bip u gps nelkul, nem wear nem nfc miatt nem lelkesitettek
    ticwatch pro nem jo, nagyon koronas (pl. alvasra fura lenne)
    Otlet, hogy mit nezzek me'g meg, es foleg hogy hova erdemes elmenni ahol tobbet latni egy helyen Bp-en? Tudom, elallas mukodik, de jobb lenne kihagyni a felesleges koroket.

Új hozzászólás Aktív témák