Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gretel

    tag

    válasz Gyuri27 #833 üzenetére

    Igen, azt a tengeralattjárós rész nélkül is gondoltam, hogy Abaddon csak az amcsi részlegen végzett mészárlást, de most kicsit úgy tűnt, hogy mindenáron valami halandó ellenséget akartak berángatni. Ami egyfelől nem baj, mert épp ideje már, hogy leálljanak a folyamatos tétemeléssel. Viszont ez a "figyeltünk titeket" rossz duma. Egy ilyen szervezetnek már legkésőbb a leviatánoknál utánuk kellett volna nyúlni, mert ki tudja, hogy mit csinálnak legközelebb?
    A csajnak elég ellenszenves volt a bemutatkozója. Most Dean mehet majd Londonba tesót menteni? Utazni még úgyse láttuk őket, talán csak egyszer, mikor Skóciába mentek Crowley csontjaiért. (Csak ne az legyen a vége, hogy Lady Antonia átesik egy pálforduláson és összejön Sammel.... bár a statisztikákat elnézve akkor borítékolható lenne a halála. Túlélte a srácot Amelián kívül valaki? ;] )
    Arra leszek kíváncsi, hogy anyu visszahozásával mit kezdenek.(Szép búcsúajándék volt.)

    joshuam: kiírtam az elejére, melyik részről lesz szó.

    steam: ziretta

  • J0shu4M1ll3r

    senior tag

    válasz Gyuri27 #833 üzenetére

    Azért olvasom, mert érdekel az eszmecsere, de ez nem azt jelenti, hogy mindent kiírunk spileresen.
    Reggel negyed 8-kor simán elég, hogy jó volt / nem volt jó, és ha mégsem, akkor mehet spoileresen, csak a megfelelő módon. Nyílván okkal szólnak más topicban is, hogy használják, hiszen erre van. :U

    @ Gretel:
    Attól, hogy valaki kiírja a részt, még lehet spoilermentesen is írni róla. Engem konkrétan nem zavar, mert reggel láttam, de ha van egy ilyen funkció, és teszem azt 10 topicban szólnak, hogy lehet nyugodtan (ajánlottan) használni, akkor a 11-dikben még ugyanúgy lehet ;)

    Amúgy a részről: sztem egy erős közepes. Nekem túl megoldott volt minden. Kezd kikopni a darkos hangulat. Sajna ez az évad átvitte olyan giga-mega szintre a sorozatot, hogy ezt űberelni érdekes lesz. Kb eddig mindent megakadályoztak és mindenkit lenyomtak, akik eddig olyan "hű de ilyennel még nem találkoztunk" voltak. A teremtés előtti dolgokról is többet vártam, hogy mennyire merik majd bevállalni a készítők, de arról is csak csöpögtetett infók voltak. Ezek után meg a legnagyobb gond egy "lecseszés" lesz?
    No mind1, majd ősszel kiderül, az biztos, hogy azt is fogom nézni, de valahogy többet vártam volna ettől a lezárástól.

    [ Szerkesztve ]

    "There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

Új hozzászólás Aktív témák