Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz TOM....... #2248 üzenetére

    Ja, akinek olyan profi gépe és obija van , hogy megteheti... :DDD Hát nekem sajnos csak egy K10D mókusvillantóra tellett, de jó az 9x13-ra :DDD

    Akkor kicsit komolyabban: Arra utaltam, hogy átlagos használatnál (pc-n képernyőméretben visszanézve és 10x13-ban vagy A5-ben nyomtatva) egyrészt nem sűrűn látszik a CA, másrészt volt ilyen Tamronom, és bár bizonyos szitukban tud durva CA-kat prezentálni, de aki ért hozzá kézben tudja tartani a dolgot (és bizony bizonyos szituációkban a drágább obikból is lehet CA-t, becsillanást előcsalni)

    Sigma 17-70 jó alternatíva, én szeretem, szép a rajza, a kezdőfényereje is jó és az átfogása is, de Sony/Minoltás topicban érdemes körbekérdezned, ott a srácok fejből vágják a te gépedhez mely árkategóriában melyek a kötelező darabok :K

    Ha már van konkrét típus érdemes a pixel-peeper-en szétnézned, itt típus és azon belül képméret szerint is lehet szűrni a feltöltött képek között, ráadásul sok az amatőr kép így nem csak a sikerült képeket látod :K

    [ Szerkesztve ]

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák