Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz Ilidzser #18415 üzenetére

    Gari: tengeren túli gari még ha érvényes, akkor is lehet probléma itthon, ebben viszont nem vagyok nagyon otthon :( Talán innen vki majd, aki olvassa. Sok gyártó nem vállal gart tengerentúli motyóra itthon (és vice-versa), de lehet kivétel a Tamron. Neeeem tudom. :(

    Árak: 500 a kettőért nagyon baráti, de ha összevissza viselkedik az obi vagy megmakkan, az nem szép. Bevállalhatod, ha van alkalmad tesztelni őket, nem sípol, nem zümmög, szépen jár mindene, szép a képe, nincs decenter és egyéb tízezer defektje, bla bla ;) - szóval alaposan körbenézve vállalhatók ezek, de a hiba lehetősége később ott van ugyanúgy, mint a garisnál, csak nem mindegy, ingyen, vagy drágán teszik rendbe.

    Nem akarlak beparáztatni amúgy, 500 tényleg jó ár a kettőre, lehet meglépném, max .. tanulópénz. Nem tudom. Forognék rajta én is. Nem buzdítalak semmire.

    Nézzük logikusan:
    - kisebb fájdalom, ha otthagyod őket, mint ha megvennéd és beütne a krach gari nélkül
    - garisan a kettő 540 (bocs, már 530), európai vétel, az 1 éven belül. Most árulják és egyikük elkelt (a 24-70)..

    Az a 40 nekem nem érné meg a támogatás és garancia komplett hiányát. :N

Új hozzászólás Aktív témák