Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz schawo #17174 üzenetére

    Rendszeresen nézem én is ezt az oldalt (is), és én sem töltenék fel képmegosztóra a hibás objektívemmel készült képeket. Logikusan ide a jól sikerült képek (a jól működő objektívvel) kerülnek fel.
    Nem ez lenne az első eset, ha egy termékből kijönne egy szériányi gyengébb eresztés.
    Frontfocusing Sigma 18-35 1,8
    Itt is panaszkodnak az oldal alján, a fórumban
    Idézek:
    "I have the 70d and had the sigma 1.8 18-35 but returned it yesterday because the auto focus was horrible."
    "Went out shooting like any other day with my 70D and the auto focus missed too often. I never shot below 1/125 sec"
    "I don't understand why sigma wouldn't calibrate the lenses better at the factory."
    "After reading many posts about 70D and Sigma 18-35mm having incosistent results I got disappointed, cause I also wanted to buy this lens to my 70D"
    Még egy
    És természetesen többet is találtam. Nem állítom, hogy minden Sigma vacak (volt 15-30 EX-m, teljesen jó volt). És a 18-35-ösből is biztosan van jól működő példány (gondolom azt adták a tesztelőknek). Egyszerűen idegesít, hogy kettőből kettő volt használhatatlan. Ezek ellenére még mindig nagyon szeretném ezt az üveget, ha végre kapok egy olyan példányt belőle, ami oda fókuszál ahova állítom.

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák