Aktív témák

  • heather

    csendes tag

    Unalmamban gondoltam írok ide pár sort......
    Most mondom hogy uncsi lesz,NEM MUSZÁLY OLVASNI!!!
    Amúgy nincs jó kedvem,vagyis inkább nagyon rosz kedvem van.Főleg egy dolog miatt de az titok!Egy dolgot annyira nem értek....amikor tőlem várnak vmi vigasztalást vagy tanácsot,én mindig adok...de nekem senki nem segítene.Hát jó akkor én is így leszek másokkal.Most én mért legyek kedves másokkal,ha velem bunkók meg k*cs*gek! :(((
    Meg amúgy nyugodtan tarthatnak az emberek mindenféle kis sz*rnak,nem érdekel!Már semmi sem!Hát igen ilyen egy qrva sz*r kedvem van!Senki sincs ki felvidítana! :(((
    De hát igen....ilyenkor lehet megtudni ki az igaz barát...és ki a selejt!

    Más téma...jövőhéten félévi....ilyen rosszul még sosem tanultam!:(.....Matek=Bukás....aztán a többi sztem mind 2es.....talán lesz 1-2 hármas......meg vagy 3 ötös.....4-esről nem tudok....remélem lesz.De áááá naon sok mindenből 2-es leszek.Nehéz volt ez a félév,mondjuk nem is igen tanultam.De rákellett jönnöm hogy így semmit sem fogok elérni az életben.Ezért hát legyőzöm a lustaságom és tanulni fogok!Na már nem tudok mit írni.Most lost amit nem nézek,aztán Odaát amit nézek,és ha lesz még kedvem akkor Kegyetlen játékok 2....nah cijjasztok..... :(((

    [Szerkesztve]

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

Aktív témák