Aktív témák

  • heather

    csendes tag

    Hétfő korán reggel....
    Pár napja nem tudok aludni de hát mindegy.Megkaptam az összes ajándékot amire vártam,csak 1 nem jött meg amit vagy őszi szünetben rendeltünk egy új széket,de áááá :W .
    Sok nyomorék bolt h 1.hazudnak,2 nem bírják kiszállítani.Elsőnek azt mondták h 3 hét,oké aztán itthon megnéztem a papírt azon meg az volt h 6 hét.Oké de a 6 hét az december 24.-re esik,azaz tegnapra,de az ünnep és akkor sem fognak szállítani.De ha ezen a héten nem fog megjönni a szék,veszünk máshol!És akkor azt a boltot messzire kerülni fogjuk ha ilyen buzik!! :W Na jó nem idegeskedek,szép a nap!Hó nélkül,pusztaság....tiszta csodájjatosz!(-.-)
    Hó nélkül kari,hát majd májusban fogunk hógolyózni,és novemberben lesz nyár!

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Wwwwííííí...végre van ICQ-m!Aki akar vegyen fel vagy mi :350-583-161.:)
    Nemsokára megyünk unokahugomhoz Ládbesenyőbe!Majd olyan estefele jövök haza,gondoltam addig írok ide!Ma van Tominak a szülinapja!És ha ő is olvassa a blogom,
    akkor Boldog Szülinapot Tomi!!!!!!!!!!(K)(K)(K):):)
    Na ennyi sziasztok(K)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na ide is rég írtamSzóval most írogatok pöppet!:) Ez az egész karácsony sztem uncsi volt.Még hó se volt.De tegnap esett a hó.Szóval most úgymond ''kiszúrták'' a szemünket ezzel az 1 nagyon miniméternyi hóval.Olyan vastag mint egy hajszál.Méh a hajszál is vastagabb nála!:D Na jó tudom hüllle vagyok.De hát este van,éjfél körül.Vagyis 10 perc és éjfél.Még 3 nap és szilveszter.Vagyis 10 perc és márcsak 2 nap.És jön Leó is!!;) .....
    De jönnek olyanok is akik vhogy nem kénének oda.Nohh mindegy,remélem jó lesz!:) Már mindenki beadott pénzt.Vettek asszem 16 liter bort + 16 liter cólát,és vagy 5 liter vodkát,1 rekesz sört,egy csomó pezsgőt,meg még ilyen külön löttyöket!:) Szóval lesz itt ivászat!:D
    Nem mintha én innék!;) De amúgy tényleg...volt ez a karácsony,és bárhova mentünk vendégségbe,vagy csak itthon,mindenki mondta hogy kérsz vodkát?metaxát?bort?vagy mást?...itthon végigkóstolgattak velem egy csomó vodka félét...ilyen diós vodka vagy mi,aztán narancs....meg hasonlók.De engem vhogy nem nagyon érdekelnek a piák.Meg a körülöttem lévők meg cigiznek.Az is engem annyira nem érdekel.Mindenki mondja hogy jajj csak 1 slukkot,na...de most mit élvezzek benne?Hogy büdi lesz tőle mindenem?Amikor hétvégente is elmegyünk bulizni vhova,amire hazaérek mindenem cigiszagú,szóval mikor felkele délután:D moshatni ki mindent.Nahh mindegy.Nem tudom hogy jutottem el ehez a témához!:D Mindegy.Ha nem írnék addig mindenkinek :
    Boldog Új Évet kívánok!!(K):) Na jóccakát..sziasztok

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na ma szombat....és holnap szilveszter meg Rooby ccülinap!!:)
    Remélem jó lesz....ja amúgy mivel tuti hogy holnap nem fogok arni ezért:
    BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDEN PH Tag-nak!!:)
    Ma voltam fodrásznál....:(....de elcseszte a hajam....vagyis csak a frufrumat....és most felál...:S:D!!!Kicsit vicces,de nem érdekel.Majd megnő.És nem érdekel más véleménye XD...
    Amúgy sztem én örök időre újonc maradok itt.:D....Tgenaptól a hawerjaimmal mindig este Cs-zünk,ez egy játék,mindegy,a lényeg hogy a hawerokkal játszhatjuk!:)....Na ennyi.Nincs kedvem ennyit írni.Megyek lapítom a hajam!:D Na sziasztok(K):)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na megvolt a szilveszter is.Nekem jó volt...igaz nem a legnagyobb durranás volt,de a barátaimmal voltam,azt csináltm amit szeretek,és így nagyon kiri volt.:)Meg hát el is voltam
    [...]:$.....!De azt hadjuk.Megmaradt még egy csomó pia....de lesz jövőhét hétvégén pótszilveszteri bulejjj!;)....Holnap valszeg megyek ki Herbolyára a hawerokhoz.Ajj annyira imádom őket.(K).....Ők az én legeslegjobb barátaim!!(L).....De ez nem tudom hogy jön ide.:D...Nah ennyi.Holnap matek...és már félek matekra járni.:S:S.....tiszta rosz...:(....na jo8 szijjasztok(K)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Hmmm..nem voltam Herbolyán..eset az eső!!:(....És a hétvégém is lehet kilőve...no party...csak jövőhéten..de az még olyan mecce van!!:'(....Holnap végre péntek...írtam matekból javító dogát de sztem az is 1-es lett.....Biosz-Matek=BUKÁS!!!! :W :W :W :W :W
    Na most ennyi....:(...nincs jó kedvem tök okból is.....:(....de az titok :ł

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Most csak annyit akarok írni...hogy NEM VAGYOK HÜLYE PICSA!!!!!
    Senkinek sem kötelező olvasni amit ide leírok.Ja meg én sem basztatok mást,akkor .....!!:.@:@...mindegy!Sok köcsög f*sz!Tisztelet a kivételnek!(K)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na ma kedd van....reggel 11:43.Azért nem vagyok suliban,mert elaludtam és már nem mentem be.Anyu majd megöl ezért de már mindegy!:D..Máskor nem fexek le olyan későn mint tegnap.Biztos azért aludtam el mert este nagyon fáradt voltam.Az a baj h a keddet szeretem,mert jó nap és pont most alszok el!:(...Miért nem szerdán...azt a napot úgyis utálom!!!:@Mindegy már.Tegnap voltunk a balla bútorban mert már őszi szünetben rendeltünk egy új széket,és azt mondták megjön decemberbenn,de nem jött,ezért tegnap bementünk és azt mondták h :''Jaj ők hívtak volna ha megjön,meg holnap már megfog jönni''.Hát kiwi vagyok hogy ma megjön e.Ha nem ,akkor nem is tudom mit csinálok!!:@....Na sztem megyek tanulok...

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Ajj olyan jó volt ez a nap , de sikerült elrontani.Tök jó(-.-).
    Vki(tudom ki) zaklat engem!!Haweromon keresztül msn-en,meg sms-eket ír,hívogat!!!Fenyegetőzik!!!Már elegem van belőle!!!!! :O
    Azt is tudom miért csinálja.De akkora egy f*sz!!!!!Áááá nem idegeskedek rajta.De vki(k) biztos örülnek ennek!!(-.-)...

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Unalmamban gondoltam írok ide pár sort......
    Most mondom hogy uncsi lesz,NEM MUSZÁLY OLVASNI!!!
    Amúgy nincs jó kedvem,vagyis inkább nagyon rosz kedvem van.Főleg egy dolog miatt de az titok!Egy dolgot annyira nem értek....amikor tőlem várnak vmi vigasztalást vagy tanácsot,én mindig adok...de nekem senki nem segítene.Hát jó akkor én is így leszek másokkal.Most én mért legyek kedves másokkal,ha velem bunkók meg k*cs*gek! :(((
    Meg amúgy nyugodtan tarthatnak az emberek mindenféle kis sz*rnak,nem érdekel!Már semmi sem!Hát igen ilyen egy qrva sz*r kedvem van!Senki sincs ki felvidítana! :(((
    De hát igen....ilyenkor lehet megtudni ki az igaz barát...és ki a selejt!

    Más téma...jövőhéten félévi....ilyen rosszul még sosem tanultam!:(.....Matek=Bukás....aztán a többi sztem mind 2es.....talán lesz 1-2 hármas......meg vagy 3 ötös.....4-esről nem tudok....remélem lesz.De áááá naon sok mindenből 2-es leszek.Nehéz volt ez a félév,mondjuk nem is igen tanultam.De rákellett jönnöm hogy így semmit sem fogok elérni az életben.Ezért hát legyőzöm a lustaságom és tanulni fogok!Na már nem tudok mit írni.Most lost amit nem nézek,aztán Odaát amit nézek,és ha lesz még kedvem akkor Kegyetlen játékok 2....nah cijjasztok..... :(((

    [Szerkesztve]

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Tiszta unalom ez a nap!Mondjuk a vasárnapok ilyenek szoktak lenni.Holnap suli....Matek,Fizika,2progi,2 Infó.Hát de utálom a hétfőket! :((( Tegnap voltak fenn a hawerjaim,tök jól beszélgettünk.Megbeszéltük hogy nyáron így a baráti kör elmegy együtt nyaralni.Szóval hívhatok még embereket.Vagy 1 hónap múlva kellesz lefoglalni a helyet meg stb.Nah mindegy még mindig nagyon sz*rul vagyok.Vagyis egyre rosszabb.De ezt csak én érthetem meg 1-2 ember! :O .......

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Most progi óráról írok.Megint netezünk.Ház unalom a köbön!Sztem ezt nem is fogom tudni elmenteni. :((( Vagy ha igen akkor jóóóó!;)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Hát a péntekem jó sz*r volt.
    Úgy volt hogy találkozunk 3 bnőmmel meg vagy 3 fiúval.(Barátokkal!!)És voltunk ott a padon mindegy,elvoltunk.7 óráig tök jól elvoltunk,de aztán.....sajnos megint csalódnom kellett vkiben.De hát nah,már megszokhattam volna! :O És még netem sincsen,mert mindig elmegy,Most is csoda hogy van!!:S:S:.....Ajjj sz*r kedvem van.A múltkori hétvégém is tök rosz volt,de ez sem lesz másképp látom.Olyan jó hogy vkik csak úgy belegázolnak másokba,utána meg ők milyen boldogak.Hétfőtől vagyis jövőhéttől emg lehet egyedül fogok lakni....hát az is qrva jó lesz látom.Mindegy,majd csapok hatalmas bulikat.Azokkal akik megérdemlik hogy BARÁTnak tekintsem őket!!!!!!!!!!!

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Nah suliból írok.És sztem nem fogom tudni elmenteni,de próba szerencse.Hát nincs vmi húú de jó kedvem.Unalmas ez a nap,főleg ezek az unalmas órák.Most két órát fogunk netezni,de úgy hogy nem is jön be semmi sem a neten.Nah mindegy.Tegnap megtudtam egy csomó új dolgot,hát ez még sz*rabbá tette a kedvemet.De hát ki érdekel.Senkit sem.Hát ennyi.Viszont vkihez lenne pár szavam,de sztem ezt személyesen kéne,nem ''blogban üzengetni''!Nem rajtam múlik!!!(--.--)

    [Szerkesztve]

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Húú de rég írtam ide.Deh nem is baj.Azóta történt pár dolog,de már nem írom le mik,mert ami történt megtörtént.Nemrég kaptunk vagyis mindenki a kábelnettől egy paparít hogy megszűnik!Hát ez qrva jó.Vagy 1 hete ezt beszéljük hogy akkor mi lesz.Mert ahol én lakok ott nincs se parisat,se légnet.Ezért más megoldásra jöttünk rá.De azt nem írom le,mindenki majd rájön magától!:D
    Ma szombat,és este lehet megyünk a Gössbe,az egy szórakozóhely.Bár nem sok kedvem van menni,mert kezdek beteg lenni!:S Fáj már a torkom is,és ilyen öreg ''kaparós'' hangom van! :((( :D....Nah már nem tudok mit írni.

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    >>Vasárnap<<
    Hát a szombatom nagyon jóóó volt.Úgy volt hogy hívtak,menjek el Tiszaújba meglátogatni egy ismit,de meggyőztem az ismit hogy inkább ő jöjjön haza,és majd partyzunk egy jót.Oks sikerült rábeszélni.De amúgy semmi kedvem nem volt bulizni,de utána megjött a kedvem.Hát igen,lázasan útnak indultam az éjszakába,de végül egy házi buliban kötöttünk ki.Ami nagyon kiri volt.Hát húú voltak jó dolgok!! :B Most egy kicsit másnapos vagyok,meg beteg.De az qrvára!És holnap suli.De sztem úgy lesz hogy hétfőn még meek suliba,aztán kiíratom magam egész hétre.Húú ma egész nap csak szédülök!:(...nohh mindegy.Megosztottam kis életem egy napját veletek!:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Igen a hülyék meg a seggfejek mind alattam vannak!!!!Ahogy te is!!!!! :D
    Kinek a vérét szívtad????Haggyáá máá...nem tudom ki lett ideges mikor nem hagytam jáccani!:D:D....Játék b*zi!:D

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Beteg vook,nem meek egécc héten schuliba!!Kiírt az orvos!!Amúgy orvoshoz utálok menni,mert az orvos asszisztense mindig lebasz vmiért.Az egy alkoholista öregasszony!!!Utálom.Mindegy.Beteg vook,de nincs suli.Minden rosszban van vmi jó!!:)
    Van 1 hét semmittevésem.Tök jóóó!:D....

    [Szerkesztve]

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Hát mit is írhatnék ide.Egész héten nem voltam suliba,tök jó volt.Egész nap csak ''gyógyulgattam''!:) Csak vmi írtó büdi és ilyen jó nagy db gyógyszert kell szednem! :((
    De mindegy.Hétfőtől suli.De végülis már várom,hiányzik pár emberecske!:)
    Szombaton meg lehet bulejj megint,de én sztem most abból kimaradok.Vagy nem!;)
    Hát most is qrva értelmes meg izgalmas dolgokat írtam,de nem érdekel.Ez van!

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Hát már rég írtam.Vagy 1 hete.A tegnapi napom tök jó volt.Olyan 3/4 3kor mentünk ilyen általános suliba farsanga,mert egyik bnőmnek a huga fellépett és azt megkellett nézni.Utána meg felmentünk egyik bnőmhöz és csináltunk egy csomó fényképett,de áá az kész volt.Utána meg zsa le a városba.Találkoztam vkivel is ott. :B
    De amúgy annyira hülyék vagyunk.És még nem is ittunk,mi lett volna ha iszunk is!:D
    Mondjuk nekem nem hiányzik a pia.Mindegy.Amikor meg hazajöttem gépezni akartam,gépeztem is,de meguntam,mentem kicsit tv-ni,és majd mondom visszameek később a géphez,erre bealudtam.Ez is mindegy.Ma meg este megyünk wacsorázni...családi....Hát ilyen se szokott gyakran lenni.Étterem meg minden.Nah jó nem tok még mit írni.

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    rég írtam ide,de nem baj.azóta volt a sulinkban gólyabál meg avatás is.tök jó volt.de am nem tudom mik történtek vagy 2 hete,ezért azokat nem is írom le.csak ez a hetem tök roc,vhogy xar minden.de kit érdekel.....be happy.:) tegnap bekötöttek egy új netet,hát csúnya modem,de nem baj,majd megszokom.aztán végre kéx lett a fürdőnk,sztem jó lett.hétvégén party szombaton.hát nagyjából ennyi.többet nem írok.na pá.

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    öhm...hát rég írtam.és most tök jó idő van,ezért a kedvem is jó!ezen a héten csak szerdáig megyünk suliba,aztán 4 nap cünet.nah viruljunk.előbb megjelölt vki myvipen-en akin tök meglepődtem h ő megjelölt,de nem baj,azért örülök.:) tök jó mostanában délután 5-ig egyedül szoktam egyedül lenni,addig meg kisajátítom a gépet magamnak.am semmi érdekes nem történik velem...csak úgy zajlanak a dolgok,és nem tudom mit tudnék még ide írni.most is csak azért írok mert volt egy kis kedvem hozzá.nah jó majd még írok.majd lehetőleg többször.:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    helló people....
    mizu? rég írtam, tudom.most pótolom amit tudok. mostanában ilyen semleges kedvem van , egyszer jó, egyszer meg nem.de nembaj.júniusban lesz a sulink 50 éves és felfogunk lépni az egész sulee előtt azzal a sóval amit a gólyaavatáson adtunk elő.
    húú reméljük nem égünk nagyot.de az se baj, nem számít . hmm miről írjak . tegnap megtudtam vmit , hát nem nagyon örültem neki , de megpróbálok nem vele foglalkozni , aztán holnap megyünk miskolcra megvesszük az új bútoromat , mert ezt elviszik.vagyis eladtuk ,mert nekem ez nem kell.meg ma írtunk fizika dogát ami tuti 1-es...ezért mint az avatáson...
    ''hol bukunk meg ? i.r.i.n.y.i.....és miből? f.i.z.i.k.a..... '':((
    de próbálunk javítani . nah jó mára ennyi , nem mintha bárkit és érdekelne ez.:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Rég írtam...vagy nem.mindegy.mizzz one? semmi? velem se.élek még.
    szerencsére hamar elment ez a pár nap suliban,főleg a mai nap.ma van péntek 13. de nekem tök boldog napom volt. meg egész nap suliban nem csináltunk semmit se mert nem volt fél osztály, és így tök jó volt.nah meg szülői értekezlet volt ma délután, de anyumat sikeresen lebeszéltem arról h elmenjen.ezért sem kellett aggóndom legalább.megtudta volna a jegyeimet akkor végem.így is fizikából javítanom kell.....nehéz lesz..:S
    de most este nem akarok fizikára gondolni.:) hú miről írjak még? tegnap este 11:45 kor jöttem haza....kcisit késsőn...aludtam vagy 5 óra hosszát oszt reggel kelhetek me' suli....nem baj jó volt.annyira nem voltam álmos, megszoktam h későn fexek le és korán kelek.holnap meg hétvége végre és alszok délig.semmi fonnnntos dolgom nem lesz!tök jó.most is sztem mindjááá meek aludni,fáradt vagyok.csak nincs kedvem megmozdulni...:S:D...van ilyen.nah jó ennyi....jóéccakát mindenkinek!

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    ez egy gyönyörű szombati nap volt.....hétágra sütött a nap meg minden.én meg eluntam magam itthon....senki se akart jönni sétálni mert h már késő van meg stb,stb,stb.kilométerhiányom volt.de nem baj....most meg msn.zek meg chaten szivatom a mások fejét.jó dolog,de már ezt is meguntam :D.én már csak ilyen vagyok.hamar megunok mindent.am nem tom mit írjak ide, de kedvem volt írni,de mire elkezdenék írni vmit, addigra elfelejtem , de most gondolkozok.....
    A tv-be nem megy semmi, msn-en alig vannak...vannak vagy 50-en fenn , nem sok....gondolom mindenki bulizni van.most mondja épp oszitársam h miket kellesz tanulni jövőhétre.:O...hát ez kéx...elmegy majd a vasárnapom..:@ de nem baj nem leszek ideges....boldog vagyok...nem tudom mitől de ilyen érzésem van.:)...de ez jó.oszt mindenki kérdezi h mitől? de nem tudom.mért vki csak így szimplán nem lehet boldog?úgy láttszik nem.de akkor se érdekel senki se.jó kedvem van.unatkozok, de a kedvem jó.:D....kéne menni alukálni....fáradt vagyok....pedig egész nap semmit se csináltam majd holnap....nah ennyi mára...kiregéltem magam.:)
    Páááásss

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    gyóhh de rég írtam ide. leírom inkább csak a mai napom...
    hmmm.ma nagy jó napom volt.emösenen is felvoltam pörögve, meg nem volt olyan ember aki elrontotta volna a kedvem szóval nagy jó volt.aztán lementem fél6 fele osztálytársammal, aztán lehívtam egy másikat zsoltikát :).lementünk a radnótira oszt ott volt pár haverja, kártyáztunk meg minden :D 2 játékból 2xer nyertem ;) azé tudok :) aztán kinyavajogtam h menjünk el a lidlibe gumicukrot venni :) aztán elmentünk a Deákba, az egy oskola :D oszt ott volt Dolmika :) meg bementünk a suliba, megmutattam nekik tesmék meg haveromék tablóját :) jah meg leültünk, és belekarcoltam vmit az asztalszerűségbe....lehet keresni :)
    aztán ide-oda mentünk... de rájöttem 1-2 dologra végre, kellett már ez sztem, vagyis legalábbis nekem.és mostmár tudom mit akarok.már tudom mi lesz a szünet végén...mi lesz az én döntésem...remélem az jó döntés lesz.aj kezdek fázni.lehet megfáztam lennt :S naon hideg volt.kifagyott mindenem:S nah nem nyavajgok....holnap korán kelés.elkell mennem füzeteket vennem...:( meg még...................................:(
    nah mára ennyi ...páss ^^

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    szombat.
    reggel elmentem füzeteket venni.aztán felmetnünk oszitársamhoz békát (barátok köztet) nézni.aztán zsa haza.ennyi a napom.ma van a drága norbimnak a szülinapja, ma este azt fogjuk megünnepelni :) aj előbb ettem hotdogot :D de ilyen csípős kecsappal, oszt most ég a szám :D
    majd elmúlik...
    holnap lehet meünk moziba, bár lehet én nem,mert nem hiszem h ráfogok érni.más FONTOSABB elintéznivalóm van :)
    nah jó mára ennyi..páss^^

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    hmmm.az első napon is túlvagyok.4 oszifő helyett lett 7 normális órám.qrva jó első napra.tiszta fáradt vook,meg fáj a nyakam...jól jönne egy masszázs :D...ha nem lesz szerdáig kocsi ami elvisz ÓZD-ra...meünk busszal :D már hívtam sokmindenkit :) oda,arra a helyre, jobb ha többen vagyunk.noh mind1...cipő cipő cipő (L):)
    am nagy xar kedvem van.nem részletezem miért.jah és krisz! nem mondom el azt, amit nem mondok el :D bekéne pakolni holnapra...de még könyveim sincsennek...majd holnap megveszem...
    előbb ettem lecsót...nyami ;) egész nap arra vártam h kéx legyen :) nah jó ennyit mára....jah szombaton este tesómék ittak,meg néztük a titanocit,jó volt :D aztán aludtam...:) vasárnap kibékülés,hétfőn összeveszés...de tudunk....-.-
    lehát..deméghogy....pont azt...csak azt....(-.-)..!.

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

Aktív témák