Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Devid_81 #35674 üzenetére

    Inkább utóbbit tudom elképzelni, hogy esetleg felhasználatlan/eladatlan chipekből van még nekik. De tuti nem kártyák porosodnak valahol egy elfeledett raktárban.
    Azzal kihúzzák addig, amíg elindul a gyártás. Bár szerintem mivel ez régi, bevált technológia, (vagy adott esetben a TSMC még akár most is gyárt a régi node-okon valamit, és még szabad kapacitása is van), a beüzemelés hónapjai biztosan csökkenthetőek, jóval kevesebb, mint egy tök új termék bevezetésénél.

  • b.

    félisten

    válasz Devid_81 #35674 üzenetére

    Ősszel még árulta a TSMC a Turing gyártósorait szabad kapacitásként. Ugye az egy elég jó kis 12 nm volt, Nvidia gyártotta rajt a Turingokat. nem tartom elképzelhetetlennek, hogy újra az övék lett egy része...
    Amúgy meg ki nem gyártaná újra az 1050 Ti-t vagy az Rx 570-580 kártyákat, mikor 100 ezer forintért is van fent újra?( Az előző bányász szezon végén 35 ezerért is tudtál venni. Akkor kellett volna venni egy 100 darabot :)) )

    Épp ma néztem Ipont, hihetetlen mi van : [link]
    Az összes AMD választék.:
    gamer szekció : RX 550 a plafon alul ( ez fölött semmi ) majd pedig 3 féle kártya, 1 RX 6800 472 ezerért és még kettő 6-700 ezres ársávban 1 darabbal, ami szerintem amúgy is kamu. tehát pont hozhatnák az összes Vega-t RX 580- 5700 kártyát , mert semmi nincs ezekből sem.

    Nvidia : [link]
    4 oldalnyi választék, abból 2 oldal GT710 és GT 1030, :DDD majd pár 1650 és 1050 ti.
    A csúcsot az 1660 6 GB képviseli a maga 200 ezres árával....

    jaj egy darab fapados Giga 2060 is felbukkant 260 ezerért :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák