Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz snecy20 #8221 üzenetére

    sztem:
    3070 kissebb annak jobb lesz a kihozatala. (Én nem hiszek a GDDR6X hiányban, sztem a gond a kihozatal) A probléma itt a melyik kezemet harapom ha sok 3070GPUt gyárt samsung akkor kevés 3080at és fordítva. Ha 100waffer készül naponta milyen legyen az arány.

    Sztem a nagy kérdés az új AMDk. 10éve nem igértek olyat, hogy csúcs közelében lesznek. (Igaz most sem csak 3db hivatalos eredmény van kint ami alapján lehet 3080 közelében lesz.) HA ez tényleg így lesz NV lépéskényszerbe kerül. (Illetve már van mert ezt ők már tudják.) és ezért lehet/vszeg NV olyat csinál amit rég átrakja a 3080 teljesítménykategóriát TSMChez. Ez a megszellőzetett GA103.

    És NV legnagyobb baja, hogy hiába jó a 3070/3080 ha nem lehet kapni a 6900XT akkor azt veszi. Főleg ha AMD tartja a szokásos ár/érték arányt.

    ÉS ez már erős tipp: Ha én lennék NV akkor vszeg a 3070t tolnám kihozatal miatt. De ez erősen tipp. Ráadásul hírek alapján 3070ből is az előrendelt töredékét fogják kapni, szóval lehet hogy 3080 lesz tolva AMD miatt.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák