Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Mumee #12083 üzenetére

    Jajj hagyjuk már ezt a faszságot. Érdekes, hogy az ismerőeim körébe 4K 60hz monitorok vannak kb mindenhol. 1080p nagy fps oda meg kell a bika proci nemde? Hisz ti mondtátok :U Egyszerű a matek: 200k proci + 280k vga VS 100k proci+350k vga
    De vigyük tovább ezt az 1080p nagy fps dolgot, aki nem esportol annak minek? Még tovább viszem, esportra low-med grafikán mennek. Kell ide 300k-s kártya :C
    Steam-en pedig mindenkinek 1080p meg 570-ese van ;] Jah mert fogja a franc engedni a steamet kutatni a gépén én pl nem így nem is húzom a 2K-s tábort sem a 3080-as tábort. Kvára nem izgat steamen kinek milye van, +juserek nagy része ázsiai meg orosz aki ügyeskedik a régiós árazások miatt.

    AIB 3080 nekem tökéletes, REF meg fos, ez hol only víz? :)
    Nálad is egyéni preferencia amiket dumálsz de erre nem jössz rá persze :B
    Én csak próbáltam szét szedni, hogy milyen preferenciák alapján lehet hozni döntést a 2 kártya között.

    4K nem egál, HUB tesztjei ALAPJÁN 3080 erősebb.
    1440p-n egál vagy gyorsabb az AMD. Ezért is esélyes, hogy majd váltok is rá de majd az AIB árak döntenek.

    (összesített értékek alapján persze nem sok a 4K lemaradás de játékokra lebontva van pl 60 vs 40, 80 vs 60 stb)

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák