Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz arcitec #14580 üzenetére

    Megkerestem neked, ezt írtad: "Felemeltem a képfrissítést 60Hz-ről 120Hz-ra. Azért a 60Hz kevés akár, hogy is.
    Alul feszelve az Asus TUF 3070Ti max 925mV-on, így abszolút nem lett melegebb,
    max 60 fok, a Sniper Elite5 kb. 20-30W-al az RDR2 meg úgy jó 50-60W-al kér többet.
    De az RDR2 nem fix fps-el megy változó, ahogy igényli hol 80fps, hol bőven 100 fölött,
    így max. 350W a fogyasztás."
    Ebből a hozzászólásból nekem az jött le, hogy a kártyád 350W-ot fogyaszt, ami szerintem sok, és ezt is írtam le. A tüskéket én nem tekintem a fogyasztás tekintetében releváns adatnak, mert nem definiálja azt. A tüskék a táp méretezésénél lehetnek mérvadóak, más esetben szerintem nincs értelme beszélni róluk (nem mellesleg, mivel "mérted" ki?).

    Tehát, ha a kártyád fogyasztása 350W adott időszakra vonatkoztatva, akkor ott valami baj lehet, mert ez baromi sok. Ellenben ha a töredék másodpercekre megszaladó teljesítményről beszélünk, akkor -az érdekességen kívül- annak semmi értelme. Érdekesnek ugyan érdekes lehet a gyári értékhez viszonyítva, de amúgy szerintem nem sok értelme van róla beszélni. :R

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák