Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    veterán

    válasz Puma K #14543 üzenetére

    Gaming Z, majd javítom az adatlapot is (úgy látszik azt elfelejtettem :B )

    "Akkor nálam a 3070 Ti, 3090, arcitec-nél az ő 3070 Ti-je és s.bala31-nél a 3080 miért ugrik fel akkor egyszeri értékként annyira amennyire?" - bocs, de ezt nem is értem, hogy mire írtad.

    "A 3080 mi az hogy "nagyot ugrik felfelé"? Mihez képest?" - mivel ez a 3060/3070 topik, így mondjuk a 3070-hez képest. ;) +100watt a sima 3080 (max fogyasztásban és nem tüskében). Ez szerintem mind százalékosan, mind konkrét értékben is sok. Vagyis nagy az ugrás a kettő között.

    "max. 350W a fogyasztás." - szeintem a max fogyasztás az nem egyenlő az alkalmankénti alig pár miliszekes tüskékkel (mert a kártya nem ennyit fogyaszt). Manapság már a tápokat is úgy tervezik, hogy az ilyen tüskéket tudják kezelni és kiszolgálni, így ez ugyan egy fontos érték a táp választásnál, de semmiképpen nem mérvadó az átlagolt fogyasztást tekintve (ha csak pillanatnyi fogyasztást nézünk, akkor lehet jogos, de annak a fentiek miatt csak korlátozottan van értelme).

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák