Új hozzászólás Aktív témák

  • PeTeR_33

    tag

    válasz keIdor #105925 üzenetére

    "Dehogy, engem nem érdekel a foci. :) "-én is nagyon ritkán nézek focit.De az a mai meccs telt ház előtt.Az az atmoszféra.Büszke voltam arra,hogy magyar vagyok.És a világbajnok számára pokollá tettük az arénát.Hihetetlen érzés volt.

    Persze,hogy utálják a Fideszt....
    Ők voltak azok akik a bevándorlás ellen leginkább felléptek.
    Orbán tökéletesen felismerte,hogy ezt a réteget nem lehet integálni.
    Nézd meg a romákat.Több száz éve köztünk élnek.Még normálisan beszélni sem tudnak.
    A mulatás,a nóta a sej haj megy nekik.De dolgozni nem akarnak.
    Aranyosapátiban 3000roma van és ukrajnába kell kijárnom munkás után.
    Még csak azt kellett volna ide..migráns.Az vitte volna még csak taccsra az országot.

    Az odáig rendben van,hogy milliárdok mentek stadionokra.Azt is elhiszem,hogy oligarchák,strómanok cégei építették.De van fogalmad arról ezek a stadionok ez sport infrastruktúra hány dollár milliárdot hozott volna egy olimpián ha az ellenzék nem veri a nyálát?!
    Ez az EB is a turizmusnak,vendéglátásnak olyan pénzeket hoz,hogy hihetetlen.

    "És nem a szivárványos tábort védem, nem vagyok velük, de ellenük se." - az én álláspontom az,hogy Ádámot és Évát teremtett a jó Isten nem pedig Ádámot és Bélát...

    "Mindig rólunk beszél Európa, csak a politikai botrányok miatt."---azóta köpködnek mióta a migráns kvótát a Fidesz nem fogadta el.Komoly szankciók még sincsenek.Mert ugye az az oszág aki a hazán ellen pofáziák annak az országnak a multijai vagon számra hordják ki a pénzt az országból.

    Továbbra is azt állítom.Kolbászból a kerítés sehol nincs a világon.Aki akar nálunk is boldogul.Aki nem, az mindenütt nehezebben keresi a kenyerét....
    Sajnos belénk magyarokba belénk van kódolva köpködés és az irígység és az,hogy semmi sem jó nekünk.

    [ Szerkesztve ]

    , GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

Új hozzászólás Aktív témák