Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beaumont

    aktív tag

    válasz PeTeR_33 #105927 üzenetére

    "Az odáig rendben van,hogy milliárdok mentek stadionokra.Azt is elhiszem,hogy oligarchák,strómanok cégei építették.De van fogalmad arról ezek a stadionok ez sport infrastruktúra hány dollár milliárdot hozott volna egy olimpián ha az ellenzék nem veri a nyálát?!"

    Nincs rendben... Kihasznaltsag 0, penz mondjuk mehetett volna az egeszsegugyre is peldaul... Szabad rablast csinaltak az elmult 10 evben es soha nem allnak le...
    Es oszinten hany olimpiat rendezett orszagnak valt hasznara az olimpia? Mennyi stadion, egyeb letesitmeny valt enyeszette?
    Magyarorszag tuti nem lenne koztuk...

    Migrans kvota... Na ennek olvass utana. [Segitek] . 680 ember...

    A kopkodessel, irigyseggel egyetertek. :D

    De ez nem ide valo, inkabb politikai topikba.

    "Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

  • keIdor

    titán

    válasz PeTeR_33 #105927 üzenetére

    Materialista vagyok, nem hiszek Istenben, se Ádámban, se Bélában. :D Majd ha a tudomány bizonyítja, akkor elhiszem, addig nekem ez mese.

    Állatoknál is van homosexualitás, a természet egyik túlszapodorás “védőjének” tartom. Az meg, hogy a gyerek is az lesz, egy hülyeség. Nacionalisták kitalációja, semmi más. Vannak árvák, fogadjanak csak örökbe. Win-win.

    A másik, én se szeretem a cigókat, de túlzás mindent rájuk kenni. Annyi, amennyit írtál, annyi Romániában van.
    Van amelyik normális és dolgozik, csak kevés. De van.
    A magyar nacionalisták között is van lusta, semmirekellő lúzer. Hajaj… én is lehúztam az életem 33 évéből 30-at otthon. Tudom. Annyi lúzer van, hogy nem igaz. Életképtelen nacionalisták táborában.

    Én csak a fejlettebb megyékben éltem, ami Fejér és Gy-M-S, nem tudom keleten mennyivel rosszabb. Csak hallom, de nem tapasztaltam.

    Nem érdemes mindig a másikban keresni a hibát. Ez olyan negatív magyar szokás egyébként. A cigány a hibás, a török, az osztrák, a német, a francia, a szovjet.
    Meg a Gyurcsány, Soros, Brüsszel és a migráncs. (ezért működik amúgy ez a propaganda, van erre vevő sajnos)

    Nem kell ez. Azért tartunk itt, mert a népesség nagy része gyáva lúzer. El kéne takarítani ezt a hatalmas korrupciót, mert az az oka.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

  • keIdor

    titán

    válasz PeTeR_33 #105927 üzenetére

    Ma lent voltunk Podersdorfnál fürdeni, szóval csak villámgyorsan átfutottam azon, amit írtál.

    Amire még reagálnék: (aztán amúgy ne csináljunk szerintem foci meg nacionalista topikot ebből a helyből, van focitopik meg poltopik)

    “Ők voltak azok akik a bevándorlás ellen leginkább felléptek.
    Orbán tökéletesen felismerte,hogy ezt a réteget nem lehet integálni.”

    Neki ellenségkép kell. orbánt semmi nem érdekli, csak a hatalom és a pénz. Ha van pénzed, beenged, lásd letelepedési kötvény. Kell nekik egy ellenség, pontosan a népnek kreálni, hogy addig se a korrupt kis ügyeikkel foglalkozzanak. Ez erről szól. Nem az ő találmányuk, az összes diktatúrában megtalálható az ilyesfajta propaganda…

    Láss, és ne csak nézz…

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák