Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz Chaser #610 üzenetére

    Üdv!

    Nem, nincs napi 10 óra, bár a szünetben nyilván több. :)
    A lényeg, hogy értelek Benneteket, hiszen beszéltünk erről, de nem akarok úgy járni, hogy mondjuk jövő nyáron a 750Ti -vel úgy járok, mint most a közel 3 éves 550Ti-vel (azóta estem ki HW ügyben a témákból...), hogy felbontás vissza, árnyék off, AA felejtős... A TechpowerUp és a Tom'sHardware oldalakat szoktam nézni, ha angol nyelvű az anyag. Nyilván én a tiszta technikai részét néztem a fenti linkben, azaz Shader proc szám, Textúrázó egység, sávszélesség...stb. Ezekben mind jobb a 660, a fogyasztásban természetesen nem. De első az, hogy az i5 mellé egy megfelelő VGA menjen, pláne olyan, amivel nem kínlódok majd 1 év múlva, hogy helló, itt a slide-show. Annyira nem megy jól, hogy minden nyáron lecseréljem a cuccokat... :( Vagy várok, aztán hátha lemegy a sima 760 ára, oszt az lesz majd. Kicsit olyan ez, mint anno a 8600 idején, nem vártam, megvettem, aztán ment a nagy állítgatás egy év múlva a játék menükben. :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák