Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz Alpachino #224 üzenetére

    hát akkor én elmegyek az amdhez a lottószámokért :K

    csak hogy érthetőbb legyen: amikor a dirt showdown készült, akkor még senkinek nem volt fogalma sem, hogy milyen lesz a kepler. ha az nvidia abban az irányba haladt volna tovább, amit a fermivel elkezdtek, akkor a 600-as szérián ugyanolyan jól menne a showdown, mint a 7000-esen. gonosz amd...

    azt meg végképp nem értem, hogy mi van abban szánalmas, hogy olyan játékot csomagolnak egy vga-hoz, ami jól megy rajta. mit tegyenek mellé, valami physx-es címet? a 43k-s ár pedig a 2G VRAM miatt van elsősorban. szerintem is fuck, de ez van.

    @226: nem mondtam, hogy nem pénzeli, nyilván olyan a fwd lighting, amit a GCN szeret, de ezen nem értem, minek puffogni. ha az amd nem pénzelné, akkor nem lenne ilyen effekt. akkor mindenkinek jobb lenne, ugye?
    ugyanez a véleményem amúgy arról is, amikor a physx-ről jönnek az ilyen vádak. ha az nvidia nem támogatná, akkor az amdseknek ugyanúgy nem lenne physx, de legalább az nvidiásoknak sem...
    az öngerjesztő eladás meg nem a gyártók hibája, hanem a vevőké. mivel a vevők 80%-a ilyesmivel fogható meg, erre utaznak a cégek. tudod, ha nem lenne igény a fizetős szexre, akkor nem lennének kurvák :)

    [ Szerkesztve ]

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák