Új hozzászólás Aktív témák

  • wrongduke

    aktív tag

    válasz Redneck #13704 üzenetére

    (GTA V) Miután beleraktam a kártyát, nyomtam pár benchmark-ot utána észrevettem, hogy érdekesen rajzolja az árnyékokat.
    Nekem az segített, hogy a szorzókon visszább vettem eggyel és a vsync-et kikapcsoltam. Nem volt időm még rendesen beállítani (amellett, hogy "grafika-barbár" vagyok), de így 54 FPS volt a minimum és minden very high-on van, a bug pedig eltűnt. Ha gondolod bedobhatom milyen beállításaim vannak.

    (#13718) Sir81: such equation, very temperature, so coin, wow :DDD

    (#13727) msgt.fubar: Biztos pont ott állt a kamion mellett, amelyikről "potyognak" az áruk... Csinos mennyiség.

    (#13745) bobalazs: Miután leküzdöttem az irígységem, gratulálok neki. Nyílván csípi az ember szemét amikor valaki sokkal kevesebb munkával keres 5x annyit mint aki keményen dolgozik... Mindenki előtt ott a lehetőség.
    Annó mikor rendszergizdáskodtam (nehéz szó) megkaptam én is, hogy 20 perc munkával megkeresem azt a pénzt, amit más egész napos munkával. Kizsákmányoló lettem. 4000 forintról van szó...

    (#13757) DeathAdder: Én se rég vettem kártyát, már csak napok kérdése. :C Velem is mindig ez történik.

    [ Szerkesztve ]

    "A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

Új hozzászólás Aktív témák