Új hozzászólás Aktív témák

  • PPeter

    addikt

    Gondoltam, megosztom veletek, hogy nekem is van egy "veterán" G80-asom, amit pont a születésnapomra vettem magamnak :DDD több mint egy éve :D.

    Azóta is rendesen működik :) , és remélem nem sértődött meg szegényke, hogy a második gépembe az utódját (G92) tettem nem is olyan rég. Bár lehet, hogy várnom kellett volna egy új ATI-ra. ;)

    Még valami: a szakmai topikban csak azért írtam be az oda postolt hamis ATI-kártyával kapcsolatban, hogy világossá váljon, a kérdéses kártyahamisítás már lejárt lemez, annak idején sokat beszéltek róla netszerte - és mert tudtam, hogy sokan csak a flame-et fogják szítani miatta - meg is történt. A moderátori topikban pedig azért jeleztem a flame-et kicsivel később, mert egy szakmai témában semmi keresnivalója a töménytelen offnak és a veszekedésnek, egymás sértegetésének, magyarul a flame-nek. Ez nem "wamzerkedés" - ez egy szakmai fórum, amiben jó páran évek óta rengeteg szakmai hozzászólással igyekszünk egy bizonyos színvonalat tartani, ami igen könnyen felületes ökörködéssé silányulhat, ha nem vesszük szigorúan a fórum alapelveit. Mivel én itt moderátor nem vagyok (van egy másik nagy szakmai fórum, ahol igen), így inkább jeleztem az illetékeseknek. A privát üzeneteket inkább nem kommentálom, hanem betudom az indulatoknak. Részemről szent a béke. ;)

    PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Új hozzászólás Aktív témák