Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz heihachi #10095 üzenetére

    hát ilyenkor jönnek jól a barátok. a melót is a társaság miatt csinálom (hírportálra irogatok elég sokat), a terembe is ők vittek le, és a tanulás is miattuk megy. én azt éreztem/érzem hogy szétvet az ideg, pörög az agyam mindenen és ezt nem akarom. amikor tanulok/dolgozok akkor legyilkolom az agyam, az edzések alatt meg a tesztemet nullázom le. másképp én aludni sem tudnék... az elején csak ültem de hajnali 4 kor elaludtam és 6 kor keltem...

    aztán rájöttem hogy ha minden szinten kinyírom magam akkor valamennyire rendben leszek. persze ez annyiban könnyebb nekem hogy nem engem tettek ki hanem én mondtam hogy akkor lehet költözni, az a vicc hogy még akkor is szerettem, sőt utána is még vagy 3 napig filóztam hogy jogos volt e... aztán jött egy telefon és utána iszonyat felhúztam magam, tomboltam kb 3 órát, utána leültem egy sör mellé (nem iszok egyébként :DDD ) és azt éreztem hogy vége, felszabadultam, egy kicsit sem fáj. most sem Ő hiányzik, hanem maga a szeretet, a kedvesség, stb. nehéz előről kezdeni ennyi idő után, főleg hogy sokan nem azt látják ami vagyok hanem amim van.... és ezt nem nagyon tudom tolerálni...

    szerintem keríts egy fanatikust magad mellé, mi is 5-en járunk le, aztán indulhat a durvulás :DDD 198 centi vagyok, 90 kilóval, a cél 110 kiló szálkában, és 50-es kar :DDD nem ma lesz de megcsinálom :K

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák