Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz tomee007007 #5260 üzenetére

    Dk 3K-ért???
    Eeh hogy rohadjon meg a Nyíregyi MM akkor mert itt már nincs forgalmaznak semmit..
    Van két féle Wii-U aztán csókolom

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • adalbert1

    veterán

    válasz tomee007007 #5260 üzenetére

    Az a vicces, hogy azt az 1 darabot már hónapok óta nézegettem (mikor 1-2 hetente bementem), hogy vajon mikor lesz leárazva, de ezek szerint te lettél a szerencsés, aki meg is vette. :))
    Milyen a 2DS? Akinek van, attól eddig csak pozitív véleményt olvastam róla, bennem is ott bujkál a kisördög, hogy be kellene szereznem, igaz van XL-em, és az új változat is érdekel majd.

    Sirandrish: ezek az akciók már mennek pár hónapja, igaz először csak 1-1 darab játék volt leárazva, én vettem korábban Epic Mickey-t 4,5K-ért, Dream Team-et 5-ért. Illetve Wii U játékok is vannak random leárazva, egy német borítós AC3-at el is hoztam 3k-ért.
    Persze ezeknek a jó vételeknek most örülünk, de hosszabb távon ennek szerintem még meglesz majd a böjtje, mert egyre kevesebb forgalmazó marad a piacon.

    Közben beleolvastam az IGN Resident Evil Relevations tesztjébe, szerintük 3DS-en volt jobb a játék - aki játszott már vele, az mit gondol, Circle Pad Pro nélkül nehéz az irányítás (érdekes, hogy pont azt emelték ki, hogy az asztali konzoloknál hiába van 2 analóg, mégse tűnik pontosnak a célzás)?

    ldave: és a mini analóg karról is jókat írnak (személy szerint ezt fontosabbnak tartom, mint a 3D-s feature-öket)

    Mister_X: számomra ezzel szemben az az érdekes, hogy a PSP/Vita címek még a normál konzol cuccok között vannak, pedig gondolom abból se adnak el túl sokat/nem kereshetik túlságosan (ugye a PSP már eléggé kifutott, a Vita meg nem lett túl nagy siker).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák