Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.F.E.R.I.

    Topikgazda

    válasz g@bo #7861 üzenetére

    Én most játszok az X-el, kábé 20 órám van benne. Korábban nem játszottam Pokémonnal, ezt is csak kíváncsiságból szereztem be. Nekem az a véleményem, hogy eléggé a fiatal korosztályt célozzák meg ezekkel a játékokkal. Története szinte nincs is, menni kell és harcolni. A cselekmény egy szálon fut, nincs is elágazási lehetőség, a szkript egy adott útvonalon terel végig. A pokémonokból tényleg rengeteg van, de egyszerre csak négyféle támadást lehet megtanítani nekik, amik eléggé korlátozzák szerintem a stratégiák kibontását, ráadásul sok pokémon ismeri ugyanazokat a támadásokat, manővereket. Szerintem mint játék egynek elmegy, de annak örülök, hogy féláron sikerült megszereznem (ha jól emlékszem 5e+posta volt).

    Szerk.: még annyit, hogy technikailag sem egy nagy szám, legalábbis az X. Nem használja a 3D-t, csak harc közben ad egy kis mélységérzetet. Az is annyira jelentéktelen, hogy inkább lehúzott csúszkával játszok vele, pedig nekem mindig fel van tolva egyébként. A nem túl látványos grafika ellenére sokszor szaggat is, ami meg már LOL kategória, ismerve más komoly 3DS-játékokat. Nem tudom, hogy a legújabb rész hányadán áll ezekkel a technikai dolgokkal, de az X/Y eléggé kiábrándító.

    [ Szerkesztve ]

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Új hozzászólás Aktív témák