Új hozzászólás Aktív témák

  • idioty

    tag

    Lehet nekem is addig jó a minőség, amíg nem látom, hogy akár milyen is lehetne. De az az igazság, hogy nem is nagyon érdekel a minőség. Persze legyen egy szint, de szerintem fontosabb az, hogy jó legyen egy film vagy sorozat, amit nézek. Persze tudom, hogy van olyan film vagy sorozat, amihez hozzátesz nagyban a látvány és a hang és akkor már nem mindegy mit és hogy nézi az ember, de ezt sem hiszem, hogy egy xar filmből jó film lesz, ha iszonyat felbontással és tomorítetlenül nézek valamit.
    Ha úgy érzem, hogy kell a minőség vagy hozzátehet a filmhez (csak film), akkor elmegyek inkább moziba.
    De pl hiába néztem meg régebben az emlékmás felújított változatát moziban, a film az egy nagy xar volt. :) És ezen a hatalmas vászon, vélhetően nem rossz felbontás és a mittoménmilyendolby hang sem segített. :)
    Aztán meg a TV-m FullHD, 40". 4 méterről nézem kb. Ekkora távolságból nem hiszem, hogy mérföldekkel jobbat tudna nyújtani egy 4K. Lehet, hogy többet nyujtana nagyobb méretben és talán közelebbről, de szerencsére még ott tartok, ahogy az elején írtam, hogy nem érdekel a minőség :D :DD

    [ Szerkesztve ]

    vót de egyelőre nincs

Új hozzászólás Aktív témák